portal motoryzacyjny

Awatar użytkownika
klaudia22
Posty: 21
Rejestracja: 30 cze 2020, 15:04

portal motoryzacyjny

Post autor: klaudia22 »

Ostatnio przeglądałam portal motoryzacyjny i znalazłam ciekawy artykuł. Pisali o szkodzie całkowitej. Wychodzi na to, że większość z nas uważa, że taka szkoda powinna dyskwalifikować pojazd z dalszej eksploatacji. Tutaj jestem za takim rozwiązaniem. Jestem ciekawa Waszego zdania?
Bałutnik

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: Bałutnik »

Należy przyznać, że samo już czytanie o motoryzacji przynajmniej dla mnie sprawia wiele radości i jak najbardziej gdy mam tylko moment i wolną chwilę to również zaczytuję się w różnych artykułach. Muszę przyznać, że od jakiegoś czasu zazwyczaj zaglądam tylko na blog motoryzacyjny https://blog.aparts.pl/ gdyż właśnie w nim znajduję ciekawe materiały. Jeśli ktoś również tak jak i ja jest miłośnikiem motoryzacji to jestem wręcz przekonany, że znajdzie tam dla siebie wszystko to co jest istotne.
gieeenek

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: gieeenek »

Też jestem za tym, żeby jak zostanie uznana szkoda całkowita, samochód został rozebrany na części na szrocie lub zgnieciony i wywieziony na Barycz. W gruncie rzeczy tak powinno być, bo później kupujesz u handlarza samochód i okazuje się że jest zespawany z dwóch lub jeszcze jest coś innego z nim... Ale dopóki będą istnieć takie serwisu jak chociażby https://woopauto.com/ to nigdy, ale to nigdy to się nie skończy. Tam można kupić tak tanio części samochodowe, że nawet największego szrota można odpicować...
ell

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: ell »

....... :? :? myślę że warto zapytać bezpośrednio ubezpieczyciela albo zajrzeć na jego stronę ba tam na pewno są najważniejsze informacje na ten temat
Małek

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: Małek »

Wybór odpowiedniego gaźnika do silnika to nie lada wyzwanie. Jednak jeśli ktoś zastanawia się nad gaźnikiem Weber, warto podjąć tę decyzję. Dlaczego? Odpowiedź znajdziecie w artykule na https://www.bezpieczniejnadrogach.pl/ga ... -wiedziec/ gdyż jest tam wiele informacji o konstrukcji, zastosowaniu i zaletach tego typu gaźnika.
Awatar użytkownika
yuba
Posty: 81
Rejestracja: 13 sty 2020, 14:46

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: yuba »

To są zagadnienie obce laikowi więc gdyby przytrafiła mi się taka awaria a samochód trafiłby do naprawy pewnie skorzystałabym z usług wypożyczalni żeby móc dalej się wygodnie przemieszczać. Upatrzyłam sobie nawet na tej stronie https://comfortcar.pl/skoda-kamiq.html bardzo fajny samochód za nieduże pieniądze
Robak

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: Robak »

Równie ważną kwestią jest sprawdzenie dokumentacji pojazdu, w tym historii rejestracji i ewentualnych ubezpieczeń. Wiele cennych wskazówek na temat tego, jak to zrobić, znajdziesz na https://www.nowiny.pl/wiadomosci/226428 ... thing.html gdyż pełna dokumentacja daje pewność legalności i historii pojazdu.
Awatar użytkownika
fajnals
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2019, 12:00

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: fajnals »

Będąc właścicielem pojazdu, ważne jest aby auto było sprawne, zadbane. Warto pomyśleć o kupnie dobrych specyfików do mycia i czyszczenia samochodu. Zarówno karoseria, wnętrze naszego pojazdu, czy zadbane felgi muszą być myte odpowiednimi produktami do tego przeznaczonymi. Trzeba o tym pamiętac.
wiow

Re: portal motoryzacyjny

Post autor: wiow »

Polecam https://www.expertparts.pl/ , jako świetne źródło części ale i wiedzy motoryzacyjnej. Każdy kto ma lub użytkuje auto, wie jak ważne jest dbanie o jego stan techniczny i poszczególne części zamienne. Warto regularne wymieniać zarówno elementy eksploatacyjne jak i inne elementy, które po prostu uległy zużyciu. Dostęp do wielu części jest dziś naprawdę bardzo łatwy.
ODPOWIEDZ