Strona 1 z 1

Piękne schody

: 02 lut 2021, 6:40
autor: Zyta
Hej! Od zawsze byłam fanką drewnianego wyposażenia i dlatego też pomyślałam, że powinnam zamówić schody drewniane do domu. Myślicie, że to się opłaca? Mam na myśli żywotność takich schodów. Wiem, że trzeba o nie odpowiednio dbać, ale sądzę, że będą się prezentować o wiele lepiej niż schody wykonane z innego materiału. Mam rację?

Re: Piękne schody

: 25 lut 2021, 8:38
autor: aśko
Mi bardzo podobają się drewniane schody! Tutaj https://grzegorz-michalek.pl/ znalazłam firmę zajmujacą się rzeźbiarstwem i zastanawiam się nad zamówieniem rzeźbionej balustrady na nasze schody. Co o tym myślicie? Pomysł wydaje mi się bardzo dobry zwłaszcza, że dom jest z drewna i chcemy zachować ten styl.

Re: Piękne schody

: 11 kwie 2021, 0:38
autor: memiś0393
A czy ktoś z Was zamawiał może takie drewniane schody do swojego domu w firmie Budnik? Ja ostatnio natknęłam się na ich ofertę na ich stronie internetowej i wydała mi się ona całkiem atrakcyjna. Dowiedziałam się, że firma ta oferuje wyrób do samodzielnego montażu albo wraz z usługą montażu. Pomyślałam więc, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby z tego skorzystać. Schody produkowane są na zamówienie, co pozwala na osiągnięcie najwyższego dopasowania elementów.

Re: Piękne schody

: 24 kwie 2021, 22:58
autor: czosnekwrgłł
W naszej firmie zamontowaliśmy piękne schody ruchome. Za realizację tego projektu odpowiadają https://delift.pl/oferta/schody-ruchome/ , którzy to wykonali kawał solidnej roboty. A schody okazały się niezastąpione na terenie naszej firmy, to bardzo nowoczesne rozwiązanie - nasi pracownicy także chwalą ten patent!

hazet klucze

Re: Piękne schody

: 28 kwie 2021, 15:50
autor: agencjąwarszawa
Zyta pisze: ↑02 lut 2021, 6:40 Hej! Od zawsze byłam fanką drewnianego wyposażenia i dlatego też pomyślałam, że powinnam zamówić schody drewniane do domu. Myślicie, że to się opłaca? Mam na myśli żywotność takich schodów. Wiem, że trzeba o nie odpowiednio dbać, ale sądzę, że będą się prezentować o wiele lepiej niż schody wykonane z innego materiału. Mam rację?
Oczywiście, takie schody będą pięknie się prezentować.
-
Agencja Eventowa Warszawa

puppy mills