Strona 1 z 1

szkoła policealna

: 04 lut 2021, 13:01
autor: Sławery2883
Cześć, zamierzacie pójść na studia ale nie wiecie jak wygląda rekrutacja? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... tacji.html znajdziecie zasady rekrutacji. Według mnie warto poczytać na ten temat. Wiedzieliście, że tak przebiega rekrutacja?

Re: szkoła policealna

: 03 lip 2021, 11:15
autor: kaśka
Dobrym rozwiązaniem jest nauka w każdym miejscu. Szkoła policealna w Zamościu do której chodziłam ma w swojej ofercie duży wybór kierunków medycznych. Skończyłam tam technika usług kosmetycznych i teraz jestem stylistką paznokci. Nauka trwała 2 lata i zakończyła się egzaminem państwowym.

Re: szkoła policealna

: 16 sie 2021, 15:50
autor: wałek
W mojej ocenie warto uczęszczać do szkoły policealnej. W końcu możecie ukończyć dodatkowo edukację i wyuczyć się zawodu. Jeśli potrzebowalibyście jakościowych książek czy lektur, lub podręczników, to warto zajrzeć tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/kartkowki-e ... 61066.html . Na stronie tej księgarni znajdziecie fantastyczną ofertę, z której warto skorzystać. Polecam.

Re: szkoła policealna

: 24 sie 2021, 10:17
autor: karin33
Jeśli chodzi o ciekawe szkoły to widziałam, że Branżowa Szkoła I Stopnia „Elektroenergetyk” prowadzi nabór na kierunek Technik Chłodnictwa i Klimatyzacji. Ta szkoła jest Szkołą Partnerską firmy Viessmann. Taki kierunek to przyszłość i zdecydowanie jest popyt na osoby z takimi umiejętnościami. Zresztą rzućcie okiem tu https://www.viessmann.ovh/dlaczego-warto/ - dowiecie się dlaczego warto ich wybrać.

web protector

Re: szkoła policealna

: 25 sie 2021, 9:07
autor: Walkowa
A czy warto Waszym zdaniem zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły językowej? Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę kursów angielskiego organizowanych on-line przez Szkołę Językową ProfiLingua. Wydaje mi się, że znajomość angielskiego to podstawa w dzisiejszych czasach. A Wy jak sądzicie?

Re: szkoła policealna

: 25 sie 2021, 14:03
autor: miśka.kotys4588
Sławery2883 pisze: ↑04 lut 2021, 13:01 Cześć, zamierzacie pójść na studia ale nie wiecie jak wygląda rekrutacja? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... tacji.html znajdziecie zasady rekrutacji. Według mnie warto poczytać na ten temat. Wiedzieliście, że tak przebiega rekrutacja?
nie, studia sa bez sensu.
-
tani catering dietetyczny Częstochowa

Re: szkoła policealna

: 30 wrz 2021, 22:33
autor: oliś4333
Ja czytam właśnie o tym, co trzeba zrobić, aby zostać nauczycielem języka angielskiego. Myślę, że może to być bardzo przyszłościowy zawód, jeśli tylko w dobry sposób do wszystkiego się podejdzie. Sprawdzajcie sobie informacje w tym temacie na stronie https://brainboss.pl/reklama/kto-moze-z ... ielskiego/ .