szkoła policealna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Sławery2883

szkoła policealna

Post autor: Sławery2883 »

Cześć, zamierzacie pójść na studia ale nie wiecie jak wygląda rekrutacja? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... tacji.html znajdziecie zasady rekrutacji. Według mnie warto poczytać na ten temat. Wiedzieliście, że tak przebiega rekrutacja?
kaśka

Re: szkoła policealna

Post autor: kaśka »

Dobrym rozwiązaniem jest nauka w każdym miejscu. Szkoła policealna w Zamościu do której chodziłam ma w swojej ofercie duży wybór kierunków medycznych. Skończyłam tam technika usług kosmetycznych i teraz jestem stylistką paznokci. Nauka trwała 2 lata i zakończyła się egzaminem państwowym.
wałek

Re: szkoła policealna

Post autor: wałek »

W mojej ocenie warto uczęszczać do szkoły policealnej. W końcu możecie ukończyć dodatkowo edukację i wyuczyć się zawodu. Jeśli potrzebowalibyście jakościowych książek czy lektur, lub podręczników, to warto zajrzeć tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/kartkowki-e ... 61066.html . Na stronie tej księgarni znajdziecie fantastyczną ofertę, z której warto skorzystać. Polecam.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 280
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: szkoła policealna

Post autor: karin33 »

Jeśli chodzi o ciekawe szkoły to widziałam, że Branżowa Szkoła I Stopnia „Elektroenergetyk” prowadzi nabór na kierunek Technik Chłodnictwa i Klimatyzacji. Ta szkoła jest Szkołą Partnerską firmy Viessmann. Taki kierunek to przyszłość i zdecydowanie jest popyt na osoby z takimi umiejętnościami. Zresztą rzućcie okiem tu https://www.viessmann.ovh/dlaczego-warto/ - dowiecie się dlaczego warto ich wybrać.

web protector
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: szkoła policealna

Post autor: Walkowa »

A czy warto Waszym zdaniem zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły językowej? Ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online ofertę kursów angielskiego organizowanych on-line przez Szkołę Językową ProfiLingua. Wydaje mi się, że znajomość angielskiego to podstawa w dzisiejszych czasach. A Wy jak sądzicie?
miśka.kotys4588

Re: szkoła policealna

Post autor: miśka.kotys4588 »

Sławery2883 pisze: ↑04 lut 2021, 13:01 Cześć, zamierzacie pójść na studia ale nie wiecie jak wygląda rekrutacja? Na stronie https://wseh.pl/pl/page/vademecum-kandy ... tacji.html znajdziecie zasady rekrutacji. Według mnie warto poczytać na ten temat. Wiedzieliście, że tak przebiega rekrutacja?
nie, studia sa bez sensu.
-
tani catering dietetyczny Częstochowa
oliś4333

Re: szkoła policealna

Post autor: oliś4333 »

Ja czytam właśnie o tym, co trzeba zrobić, aby zostać nauczycielem języka angielskiego. Myślę, że może to być bardzo przyszłościowy zawód, jeśli tylko w dobry sposób do wszystkiego się podejdzie. Sprawdzajcie sobie informacje w tym temacie na stronie https://brainboss.pl/reklama/kto-moze-z ... ielskiego/ .
ODPOWIEDZ