Strona 1 z 1

rolety

: 31 gru 2020, 11:00
autor: Sławin1133
Cześć, korzystacie ze sklepów internetowych? Warto kupić rolety dzień noc ze sklepu https://anwis.pl/pl/rolety-materialowe-i-dzien-noc? Słyszałem, że są porządnej jakości, ale czy faktycznie jest tak w rzeczywitości? Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

kapelusz łódź

Re: rolety

: 27 kwie 2021, 18:28
autor: magda ł
Lepiej zaopatrz się w plisy okienne NAFI https://www.plisa.sklep.pl/ Mogę wymieniać w nieskończoność ich zalety i dlaczego to lepszy wybór niż rolety. Przede wszystkim: są o wiele bardziej funkcjonalne. Jak sobie wejdziesz na stronię to zobaczysz że można je ustawiać na oknie jak się chce

Re: rolety

: 28 kwie 2021, 6:55
autor: Kaja
W sklepach internetowych najczęściej można kupić rolety na wymiar, ale jest to także po prostu droższe, choć ma się też większy wybór i wyglądają one po prostu o wiele lepiej i ładniej. Sama muszę wreszcie zaopatrzyć się w jakieś rolety na okna, bo to praktyczne.

Re: rolety

: 30 kwie 2021, 10:12
autor: Luśek
Ja mam rolety od https://vertex.pl/pl/, akurat w zeszłym miesiącu zakupione. Powiem wam, że warto postawić na rolety dzień noc, moim zdaniem wyglądają znacznie lepiej niż takie zwykłe rolety w kasecie w jednolitym kolorze. W dodatku ten typ rolet akurat u mnie bardzo fajnie wpasował się do salonu na okna, które wychodzą na balkon.