rolety

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Sławin1133

rolety

Post autor: Sławin1133 »

Cześć, korzystacie ze sklepów internetowych? Warto kupić rolety dzień noc ze sklepu https://anwis.pl/pl/rolety-materialowe-i-dzien-noc? Słyszałem, że są porządnej jakości, ale czy faktycznie jest tak w rzeczywitości? Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat?
magda ł

Re: rolety

Post autor: magda ł »

Lepiej zaopatrz się w plisy okienne NAFI https://www.plisa.sklep.pl/ Mogę wymieniać w nieskończoność ich zalety i dlaczego to lepszy wybór niż rolety. Przede wszystkim: są o wiele bardziej funkcjonalne. Jak sobie wejdziesz na stronię to zobaczysz że można je ustawiać na oknie jak się chce
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: rolety

Post autor: Kaja »

W sklepach internetowych najczęściej można kupić rolety na wymiar, ale jest to także po prostu droższe, choć ma się też większy wybór i wyglądają one po prostu o wiele lepiej i ładniej. Sama muszę wreszcie zaopatrzyć się w jakieś rolety na okna, bo to praktyczne.
Luśek

Re: rolety

Post autor: Luśek »

Ja mam rolety od https://vertex.pl/pl/, akurat w zeszłym miesiącu zakupione. Powiem wam, że warto postawić na rolety dzień noc, moim zdaniem wyglądają znacznie lepiej niż takie zwykłe rolety w kasecie w jednolitym kolorze. W dodatku ten typ rolet akurat u mnie bardzo fajnie wpasował się do salonu na okna, które wychodzą na balkon.
ODPOWIEDZ