Strona 1 z 1

Krawcowa

: 19 gru 2020, 9:59
autor: bart
Znacie dobra krawcową? Chodzi i mi oszycie nietypowych rzeczy, bo szat liturgicznych, proszę o namiary

Re: Krawcowa

: 19 gru 2020, 10:01
autor: mela
Jeżeli chodzi o szaty liturgiczne, to możesz je zamówić w firmie MB Szaty ( Wysoka Głogowska), to firma z województwa podkarpackiego https://mbszaty.pl/sutanny/. To porządna firma, mają tam szeroki zakres szat, czy to komże, czy sutanny, a do tego nawet kurtki dla księży, czy szaty dla ministrantów, wiec myślę, że bez problemu możesz się tam zaopatrzyć. Moja mama pracowała przy kościele i mówiła, że właśnie stamtąd zamawiali tego typy rzeczy, a są one dobrej jakości i w korzystnych cenach, polecam.

Re: Krawcowa

: 27 mar 2021, 2:34
autor: Kinła
Ja mogę polecić Wam naprawdę dobry, ostatnio przeze mnie sprawdzony zakład krawiecki z Krakowa https://jonquil.pl/krawiec-krakow/ a przyznaję, że też dość długo szukałam osoby, której powierzę uszycie mojej sukni ślubnej. Teraz mogę powiedzieć z czystym sumieniem, to najlepszy krawiec w Krakowie :)

Re: Krawcowa

: 29 mar 2021, 7:16
autor: Kaja
Nie mam pojęcia, ale trzeba byłoby poszukać przede wszystkim w sieci. Mimo wszystko krawcowych nie brakuje, ale szukając specyficznych zleceń, raczej nie pójdzie się do pierwszej lepszej, ale w sumie to, kto to może wiedzieć. Trzeba poszukać i sprawdzić.

Re: Krawcowa

: 30 mar 2021, 12:31
autor: kuć
Ja też jestem z tych, którzy uważają, że krawcowa to podstawa na wesele. Można kupić ładną suknię, jak i można zdecydować się łatwo na coś nieodpowiedniego. Dlatego ja myślę o krawcowej. Dodatkowo dołożę troszkę pieniędzy , by wymarzona przeze mnie fotografia ślubna Warszawa przyjechała. Myślę, że to wszystko zrobię i wesele się nam uda.