Krawcowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
bart
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:30

Krawcowa

Post autor: bart »

Znacie dobra krawcową? Chodzi i mi oszycie nietypowych rzeczy, bo szat liturgicznych, proszę o namiary
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Krawcowa

Post autor: mela »

Jeżeli chodzi o szaty liturgiczne, to możesz je zamówić w firmie MB Szaty ( Wysoka Głogowska), to firma z województwa podkarpackiego https://mbszaty.pl/sutanny/. To porządna firma, mają tam szeroki zakres szat, czy to komże, czy sutanny, a do tego nawet kurtki dla księży, czy szaty dla ministrantów, wiec myślę, że bez problemu możesz się tam zaopatrzyć. Moja mama pracowała przy kościele i mówiła, że właśnie stamtąd zamawiali tego typy rzeczy, a są one dobrej jakości i w korzystnych cenach, polecam.
Kinła

Re: Krawcowa

Post autor: Kinła »

Ja mogę polecić Wam naprawdę dobry, ostatnio przeze mnie sprawdzony zakład krawiecki z Krakowa https://jonquil.pl/krawiec-krakow/ a przyznaję, że też dość długo szukałam osoby, której powierzę uszycie mojej sukni ślubnej. Teraz mogę powiedzieć z czystym sumieniem, to najlepszy krawiec w Krakowie :)
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Krawcowa

Post autor: Kaja »

Nie mam pojęcia, ale trzeba byłoby poszukać przede wszystkim w sieci. Mimo wszystko krawcowych nie brakuje, ale szukając specyficznych zleceń, raczej nie pójdzie się do pierwszej lepszej, ale w sumie to, kto to może wiedzieć. Trzeba poszukać i sprawdzić.
kuć

Re: Krawcowa

Post autor: kuć »

Ja też jestem z tych, którzy uważają, że krawcowa to podstawa na wesele. Można kupić ładną suknię, jak i można zdecydować się łatwo na coś nieodpowiedniego. Dlatego ja myślę o krawcowej. Dodatkowo dołożę troszkę pieniędzy , by wymarzona przeze mnie fotografia ślubna Warszawa przyjechała. Myślę, że to wszystko zrobię i wesele się nam uda.
ODPOWIEDZ