Strona 1 z 1

Zepsuta pralka

: 10 lis 2020, 16:34
autor: Majokoś
Myślicie, że możliwa jest jeszcze wymiana łożysk w pralce? Czy w ogóle naprawia się jeszcze sprzęty, czy teraz wymienia tylko na nowe? Moja pralka jest jeszcze w dość dobrym stanie, nie chciałabym kupować nowej, więc jeśli jest możliwość naprawy, wybieram tę opcję.

Re: Zepsuta pralka

: 28 lis 2020, 18:37
autor: Kaśka
No moja pralka była już naprawdę wiekowa i nie było sensu jej naprawiać. Dzięki temu kupiłam świetną z serii PerfectCare, Electroluxa. Ubrania się świetnie doprane, zadbane. Myślę o tym, żeby kupić też suszarkę z tej serii.

Re: Zepsuta pralka

: 07 gru 2020, 13:25
autor: Kaja
Najczęściej jak pralka jest zepsuta, to raczej nie pozostaje nic innego, jak kupić nową, bo naprawa jest zbyt droga.

Re: Zepsuta pralka

: 10 gru 2020, 15:23
autor: Łucja24
Gdy pralka się zepsuje to dobrze znać jakąś pralnie by pranie się nie walało tu i tam. Jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to warto sprawdzić https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo dobra pralnia na telefon z dojazdem. Piorą, szuszą i prasuje i odwożą rzeczy do Was.

Re: Zepsuta pralka

: 15 sty 2021, 15:57
autor: łejla
Kaśka pisze: ↑28 lis 2020, 18:37 No moja pralka była już naprawdę wiekowa i nie było sensu jej naprawiać. Dzięki temu kupiłam świetną z serii PerfectCare, Electroluxa. Ubrania się świetnie doprane, zadbane. Myślę o tym, żeby kupić też suszarkę z tej serii.
suszarkę jak najbardziej polecam, ma właśnie od electrolux i sobie chwalę, uprościło nam to na pewno zycie domowe, w koncu odetchnelam od gory ubrań, bo od razu po suszeniu sobie składam. Dużo przyjemniejsze są rzeczy w dotyku niż po tradycyjnym suszeniu. Szybko się nauczyłam obsługi tego urządzonka i korzystam na co dzień

Re: Zepsuta pralka

: 24 sty 2021, 21:21
autor: lokomótywa
Również i nam pralka odmówiła posłuszeństwa. Dlatego zgłoszenie się do https://naprawapralekursynow.pl/ było mądrym pomysłem, gdyż kłopot w końcu za nami. Jak tu żyć bez regularnego prania ciuchów?