Zepsuta pralka

Wszystko o hydraulice, armaturze, ceramice, farbach łazienkowych, fachowcach, cenach i funkcjonalności łazienek.
Majokoś

Zepsuta pralka

Post autor: Majokoś »

Myślicie, że możliwa jest jeszcze wymiana łożysk w pralce? Czy w ogóle naprawia się jeszcze sprzęty, czy teraz wymienia tylko na nowe? Moja pralka jest jeszcze w dość dobrym stanie, nie chciałabym kupować nowej, więc jeśli jest możliwość naprawy, wybieram tę opcję.
Kaśka

Re: Zepsuta pralka

Post autor: Kaśka »

No moja pralka była już naprawdę wiekowa i nie było sensu jej naprawiać. Dzięki temu kupiłam świetną z serii PerfectCare, Electroluxa. Ubrania się świetnie doprane, zadbane. Myślę o tym, żeby kupić też suszarkę z tej serii.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Zepsuta pralka

Post autor: Kaja »

Najczęściej jak pralka jest zepsuta, to raczej nie pozostaje nic innego, jak kupić nową, bo naprawa jest zbyt droga.
Łucja24

Re: Zepsuta pralka

Post autor: Łucja24 »

Gdy pralka się zepsuje to dobrze znać jakąś pralnie by pranie się nie walało tu i tam. Jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to warto sprawdzić https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo dobra pralnia na telefon z dojazdem. Piorą, szuszą i prasuje i odwożą rzeczy do Was.
łejla

Re: Zepsuta pralka

Post autor: łejla »

Kaśka pisze: ↑28 lis 2020, 18:37 No moja pralka była już naprawdę wiekowa i nie było sensu jej naprawiać. Dzięki temu kupiłam świetną z serii PerfectCare, Electroluxa. Ubrania się świetnie doprane, zadbane. Myślę o tym, żeby kupić też suszarkę z tej serii.
suszarkę jak najbardziej polecam, ma właśnie od electrolux i sobie chwalę, uprościło nam to na pewno zycie domowe, w koncu odetchnelam od gory ubrań, bo od razu po suszeniu sobie składam. Dużo przyjemniejsze są rzeczy w dotyku niż po tradycyjnym suszeniu. Szybko się nauczyłam obsługi tego urządzonka i korzystam na co dzień
lokomótywa

Re: Zepsuta pralka

Post autor: lokomótywa »

Również i nam pralka odmówiła posłuszeństwa. Dlatego zgłoszenie się do https://naprawapralekursynow.pl/ było mądrym pomysłem, gdyż kłopot w końcu za nami. Jak tu żyć bez regularnego prania ciuchów?
ODPOWIEDZ