Strona 1 z 1

Pralnia

: 13 lis 2020, 11:28
autor: Małka
Witajcie forumowicze! Poszukuję naprawdę bardzo jakościowej pralni, zlokalizowanej najlepiej w Warszawie. Jeżeli znacie tego typu miejsce, to zdecydowanie proszę Was o feedback, ponieważ niestety nie mogę znaleźć niczego konkretnego. Dajcie proszę znać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Re: Pralnia

: 17 lis 2020, 16:07
autor: zuśka42
Jeśli będziecie potrzebowali sprawdzonej pralni w Warszawie, która będzie w stanie zająć się profesjonalnie Waszymi rzeczami, czy na przykład dywanem to koniecznie sprawdź https://www.pralnia-warszawianka.pl/ na którą również się zdecydowaliśmy i jak na razie chętnie korzystamy ze względu na bardzo dobre ceny, miłą obsługę i dość krótkie terminy.

Re: Pralnia

: 29 mar 2021, 19:10
autor: Słota
Powiem Wam z własnego doświadczenia, że jakiś czas temu jeszcze sporo ubrań moich i męża oddawałam do pralni. Później, po remoncie zainwestowaliśmy w zestaw: pralka + suszarka, oba sprzęty z Electroluxa, z serii PerfectCare. Ubrania są nie tylko idealnie doprane, ale też wysuszone, naprawdę jestem pod wrażeniem.

Re: Pralnia

: 04 maja 2021, 8:04
autor: kamuś03033
Właśnie poszukuję jakiejś fajnej pralki do mojej pralni, ale w grę wchodzi tylko i wyłącznie pralka ładowana od góry. Strona https://www.oleole.pl/artykuly/wszystki ... king.bhtml jest w stanie zaoferować bardzo fajne rozwiązania, więc zerknijcie i przeczytajcie.

Re: Pralnia

: 13 lis 2021, 18:26
autor: PolaMM
Jeżeli chodzi o pralnię, której można wyprać odzież, to myślę, że najlepiej znaleźć taką w swim mieście, która robi to w sposób profesjonalny. U mnie np w Warszawie jest Pralnia Warszawianka. Tutaj zazwyczaj oddaję płaszcz do czyszczenia. Teraz w tym roku oddam płaszcz, kurtkę puchową a także moja starą suknię ślubną, której nie prałam od dnia ślubu czy przez 8 lat :P Z tego co widziałam to można tez tutaj wybrać ornat czy inne szaty liturgiczne.

Re: Pralnia

: 28 lis 2021, 20:59
autor: zarogiem
PolaMM pisze: 13 lis 2021, 18:26 Jeżeli chodzi o pralnię, której można wyprać odzież, to myślę, że najlepiej znaleźć taką w swim mieście, która robi to w sposób profesjonalny. U mnie np w Warszawie jest Pralnia Warszawianka. Tutaj zazwyczaj oddaję płaszcz do czyszczenia. Teraz w tym roku oddam płaszcz, kurtkę puchową a także moja starą suknię ślubną, której nie prałam od dnia ślubu czy przez 8 lat :P Z tego co widziałam to można tez tutaj wybrać ornat czy inne szaty liturgiczne.
To, co się kupuje, też ma wpływ na to, czy można to prasować, czy nie. Na przykład powiedziałabym, że takie coś jak na przykład https://homeparktargowek.pl/sklepy/pepco pepco sklepy nie pozwalają na zakup aż takiej super odzieży. Jakiś czas posłuży, ale wiadomo, że nie cały czas. Warto o tym pamiętać, idąc do pralni.