Strona 1 z 1

Ochrona

: 08 paź 2020, 7:16
autor: Robiś
Prowadzimy małą działalność, firma jest zarejestrowana w naszym domu i dlatego zdecydowaliśmy, że bardzo ważna jest dla nas ochrona domu i firmy. Korzystacie z takich usług?

Re: Ochrona

: 28 paź 2020, 3:38
autor: dfafł
Dostawca rozwiązań zabezpieczeniowych https://aquilasec.pl/ zadbał o najnowoczesniejsze rozwiązania na terenie naszej firmy. Nigdy mało bezpieczeństwa a teraz nasz zakład jest pod pełną kontrolą. Znalazły się tu systemy napłotowe, czy czujki.

Re: Ochrona

: 11 lis 2020, 13:05
autor: jębryn
Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą ochroniarską, na której można w pełni polegać. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.vikingsecurity.pl/ Jest to sprawdzona firma ochroniarska z usług, której sam od dawna korzystam. Firma ta ma swoją siedzibę w Sosnowcu ale działa na terenie całego województwa śląskiego.

Re: Ochrona

: 22 lis 2020, 13:43
autor: kębirt
Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i rozglądacie się za porządna firmą ochroniarską, do której warto się zgłosić to polecam wam skontaktować się z http://gabor-security.pl/ Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.

Re: Ochrona

: 04 gru 2020, 9:56
autor: cero
My mamy po prostu system alarmowy, ale postawiliśmy na taki porządny, od firmy Dom Polska, która jest dostawcą mechanicznych, elektronicznych i przemysłowych systemów zamykających i zabezpieczających z Częstochowy https://www.dom-security.com/pl/pl/prod ... gramowanie. Od nich mamy cały potrzebny sprzęt oraz oprogramowanie. Całość wyszła nas w korzystnej cenie, a zabezpieczenie działa super, już została przetestowana, jak ktoś się chciał do nas włamać i nie dał rady, więc mogę go szczerze polecić.

Re: Ochrona

: 28 sty 2021, 10:41
autor: hyuk
My mamy system alarmowy w naszym domu. Jest to wygodna opcja. Skorzystaliśmy z usług firmy BEST SECURITY z Warszawy http://best-security.pl/blog/jaki-syste ... c-do-domu/, którzy mają szeroki zakres usług i kompleksową ofertę. Od nich mamy nowoczesny system alarmowy, który wykrywa różne rodzaje zagrożeń. Cenowo wyszło opłacalnie, a do tego system sprawdza się niezawodnie, polecam.

Re: Ochrona

: 09 lut 2021, 12:01
autor: paniola
Myślę, że w dzisiejszych czasach ochrona to podstawa. Zarówno dla domu jak i dla biznesu. Prowadzimy z mężem sieć sklepów spożywczych, jeden z nich mamy w Łodzi i korzystamy z usług firmy Magnum https://magnumochrona.pl/ Dzięki monitoringowi i ochronie technicznej nasi pracownicy czują się bezpiecznie, ponadto my śpimy spokojnie bo wiemy że nasze obiekty są w dobrych rękach.

Re: Ochrona

: 04 sie 2021, 11:09
autor: lanza
Mamy w firmie dobrego antywirusa i niezbędne oprogramowanie ale też zainstalowałam taką https://usecrypt.com/ aplikację i ona bardzo się przydaje bo wszystkie rozmowy dzięki niemu są szyfrowane a aplikacja ostrzega mnie przed zhakowaniem telefonu i wyłącza się automatycznie. Umożliwia też przechowywanie i wysyłanie zaszyfrowanych plików i dokumentów

Re: Ochrona

: 25 sie 2021, 14:21
autor: miśka.kotys4588
dfafł pisze: ↑28 paź 2020, 3:38 Dostawca rozwiązań zabezpieczeniowych https://aquilasec.pl/ zadbał o najnowoczesniejsze rozwiązania na terenie naszej firmy. Nigdy mało bezpieczeństwa a teraz nasz zakład jest pod pełną kontrolą. Znalazły się tu systemy napłotowe, czy czujki.
hmm, ochorna jest ważna. Wiaodmo, że to nie USA, ale jednak szajbusów nie brakuje :D
-
tani catering dietetyczny Częstochowa