Ochrona

Robiś

Ochrona

Post autor: Robiś »

Prowadzimy małą działalność, firma jest zarejestrowana w naszym domu i dlatego zdecydowaliśmy, że bardzo ważna jest dla nas ochrona domu i firmy. Korzystacie z takich usług?
dfafł

Re: Ochrona

Post autor: dfafł »

Dostawca rozwiązań zabezpieczeniowych https://aquilasec.pl/ zadbał o najnowoczesniejsze rozwiązania na terenie naszej firmy. Nigdy mało bezpieczeństwa a teraz nasz zakład jest pod pełną kontrolą. Znalazły się tu systemy napłotowe, czy czujki.
jębryn

Re: Ochrona

Post autor: jębryn »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą ochroniarską, na której można w pełni polegać. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.vikingsecurity.pl/ Jest to sprawdzona firma ochroniarska z usług, której sam od dawna korzystam. Firma ta ma swoją siedzibę w Sosnowcu ale działa na terenie całego województwa śląskiego.
kębirt

Re: Ochrona

Post autor: kębirt »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i rozglądacie się za porządna firmą ochroniarską, do której warto się zgłosić to polecam wam skontaktować się z http://gabor-security.pl/ Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Ochrona

Post autor: cero »

My mamy po prostu system alarmowy, ale postawiliśmy na taki porządny, od firmy Dom Polska, która jest dostawcą mechanicznych, elektronicznych i przemysłowych systemów zamykających i zabezpieczających z Częstochowy https://www.dom-security.com/pl/pl/prod ... gramowanie. Od nich mamy cały potrzebny sprzęt oraz oprogramowanie. Całość wyszła nas w korzystnej cenie, a zabezpieczenie działa super, już została przetestowana, jak ktoś się chciał do nas włamać i nie dał rady, więc mogę go szczerze polecić.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Ochrona

Post autor: hyuk »

My mamy system alarmowy w naszym domu. Jest to wygodna opcja. Skorzystaliśmy z usług firmy BEST SECURITY z Warszawy http://best-security.pl/blog/jaki-syste ... c-do-domu/, którzy mają szeroki zakres usług i kompleksową ofertę. Od nich mamy nowoczesny system alarmowy, który wykrywa różne rodzaje zagrożeń. Cenowo wyszło opłacalnie, a do tego system sprawdza się niezawodnie, polecam.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 63
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:43

Re: Ochrona

Post autor: paniola »

Myślę, że w dzisiejszych czasach ochrona to podstawa. Zarówno dla domu jak i dla biznesu. Prowadzimy z mężem sieć sklepów spożywczych, jeden z nich mamy w Łodzi i korzystamy z usług firmy Magnum https://magnumochrona.pl/ Dzięki monitoringowi i ochronie technicznej nasi pracownicy czują się bezpiecznie, ponadto my śpimy spokojnie bo wiemy że nasze obiekty są w dobrych rękach.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 123
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Ochrona

Post autor: lanza »

Mamy w firmie dobrego antywirusa i niezbędne oprogramowanie ale też zainstalowałam taką https://usecrypt.com/ aplikację i ona bardzo się przydaje bo wszystkie rozmowy dzięki niemu są szyfrowane a aplikacja ostrzega mnie przed zhakowaniem telefonu i wyłącza się automatycznie. Umożliwia też przechowywanie i wysyłanie zaszyfrowanych plików i dokumentów
miśka.kotys4588

Re: Ochrona

Post autor: miśka.kotys4588 »

dfafł pisze: ↑28 paź 2020, 3:38 Dostawca rozwiązań zabezpieczeniowych https://aquilasec.pl/ zadbał o najnowoczesniejsze rozwiązania na terenie naszej firmy. Nigdy mało bezpieczeństwa a teraz nasz zakład jest pod pełną kontrolą. Znalazły się tu systemy napłotowe, czy czujki.
hmm, ochorna jest ważna. Wiaodmo, że to nie USA, ale jednak szajbusów nie brakuje :D
-
tani catering dietetyczny Częstochowa
ODPOWIEDZ