Strona 1 z 1

Co zamiast fotelika dla dziecka?

: 07 paź 2020, 11:23
autor: karin33
Hej, często podróżuję z dziećmi, jednak mój syn zawsze marudzi i płacze, gdy musi usiąść w foteliku samochodowym. Szukam innego sposobu na bezpieczne podróżowanie. Znalazłam Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/, które mogą być alternatywą. Pasy łatwo się instaluje i przeszły testy bezpieczeństwa. Uważacie, że to przydatny gadżet?

Re: Co zamiast fotelika dla dziecka?

: 08 paź 2020, 13:29
autor: olga83
Ja też słyszałam o Smart Kid Belt i uważam, że to bardzo fajna alternatywa dla fotelika samochodowego. Wiele dzieci nie lubi fotelików, przez co podróż zamienia się w koszmar. A pasy przeszły testy bezpieczeństwa, są proste w obsłudze i są całkiem niedrogie. Myślę, że to przydatny sprzęt, szczególnie podczas długiej podróży za granicę lub w wypożyczonym aucie.

Re: Co zamiast fotelika dla dziecka?

: 29 paź 2020, 10:39
autor: śmieć
Te pasy sa bezpieczne, a jak ktoś uwaza inaczej to proponuje poczytac https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 Wiele osob pisze o pasach zle bo nie maja odpowiedniej wiedzy a powielaja hejt z internetu ktory opierany jest na pustych arguumentach

Re: Co zamiast fotelika dla dziecka?

: 01 wrz 2021, 12:09
autor: ślicznota
karin33 pisze: ↑07 paź 2020, 11:23 Hej, często podróżuję z dziećmi, jednak mój syn zawsze marudzi i płacze, gdy musi usiąść w foteliku samochodowym. Szukam innego sposobu na bezpieczne podróżowanie. Znalazłam Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/, które mogą być alternatywą. Pasy łatwo się instaluje i przeszły testy bezpieczeństwa. Uważacie, że to przydatny gadżet?
dobry wybor te pasy, tez mam i uzywam od dwoch lat u starszego dziecka :) dla mnie wazne by byly bezpieczne

Re: Co zamiast fotelika dla dziecka?

: 14 lis 2021, 15:14
autor: mireczka
u mnie bardzo fajnie sprawdza sie pas smart kid belt.... ;) Do zakupu przekonała mnie moja znajoma, która kilka miesięcy wcześniej zakupiła go i bardzo sobie chwali.
Nie ma zarzuceń, nie ma jakiś tam problemów. dzieciaki starszaki sa bezpieczne, pasy amortyzuja dzieci przy hamowaniu....:);)
pas nie uciska brzuszkow
Smart Kid Belt sa na prawdę super wynalazkiem ;) :) :)
jest bardzo Łatwy w montażu, jest bardzo przydatny w każdej sytuacji :) :) :)
Stosunek jakości do ceny, moim zdaniem bardzo dobre