Strona 1 z 1

Nagłośnienie w mieszkaniu

: 06 paź 2020, 18:31
autor: karin33
Cześć, mam pytanie, czy uważacie, że warto poprawić akustykę w mieszkaniu. Dla mnie muzyka jest w życiu ważna i chcę poprawić jakość dźwięku, żeby muzyka zyskała przestrzeń. Znalazłam takie panele https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/. Czytałam, że redukują echa i pogłosy. Co o takim pomyśle sądzicie? Proszę Was o opinie.

Re: Nagłośnienie w mieszkaniu

: 30 paź 2020, 16:23
autor: kaśśka
Nie mam w tym dużego zorientowania, ale z tego co mi wiadomo, to osoby zajmujące się nagłośnieniem na poważnie, montują także pułapki basowe https://bluetone.pl/. To są takie małe urządzenia, które niwelują dźwięki pomieszczenia, te niskie, basowe. Na pewno dobrze wpływają na nagłośnienie i na nagrywanie, na przykład muzyki.

Re: Nagłośnienie w mieszkaniu

: 15 kwie 2021, 15:35
autor: zośka
ja odtwarzam jazz płyty na starej wieży ale ostatnio coraz częściej korci mnie żby kupić sobie odtwarzać winyli/ podoba mi się cała ta otoczka związana z płytami winylowymi - kupowanie ich na targach staroci, przechowywanie na specjalnych półkach, bardzo to retro i takie designerskie. Co myślicie?

Re: Nagłośnienie w mieszkaniu

: 28 paź 2021, 21:27
autor: Nishaknąpp
Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 사설토토사이트추천

plus logowanie do e faktury