Nagłośnienie w mieszkaniu

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Nagłośnienie w mieszkaniu

Post autor: karin33 »

Cześć, mam pytanie, czy uważacie, że warto poprawić akustykę w mieszkaniu. Dla mnie muzyka jest w życiu ważna i chcę poprawić jakość dźwięku, żeby muzyka zyskała przestrzeń. Znalazłam takie panele https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/. Czytałam, że redukują echa i pogłosy. Co o takim pomyśle sądzicie? Proszę Was o opinie.
kaśśka

Re: Nagłośnienie w mieszkaniu

Post autor: kaśśka »

Nie mam w tym dużego zorientowania, ale z tego co mi wiadomo, to osoby zajmujące się nagłośnieniem na poważnie, montują także pułapki basowe https://bluetone.pl/. To są takie małe urządzenia, które niwelują dźwięki pomieszczenia, te niskie, basowe. Na pewno dobrze wpływają na nagłośnienie i na nagrywanie, na przykład muzyki.
zośka

Re: Nagłośnienie w mieszkaniu

Post autor: zośka »

ja odtwarzam jazz płyty na starej wieży ale ostatnio coraz częściej korci mnie żby kupić sobie odtwarzać winyli/ podoba mi się cała ta otoczka związana z płytami winylowymi - kupowanie ich na targach staroci, przechowywanie na specjalnych półkach, bardzo to retro i takie designerskie. Co myślicie?
Nishaknąpp

Re: Nagłośnienie w mieszkaniu

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 사설토토사이트추천

plus logowanie do e faktury
ODPOWIEDZ