Strona 1 z 1

Dotacje unijne

: 12 kwie 2019, 15:33
autor: Agi34
Witam ! Poradzicie mi czy warto jest starać się o takie dofinansowanie dla firmy https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-f ... westycyjne jest teraz taka opcja , zastanawiam się nad tym , bo jest teraz taka możliwość . Co radzicie ?

Re: Dotacje unijne

: 18 kwie 2019, 13:57
autor: sajmon
Kompletnie się na tym nie znam. Szukałbym informacji w sieci na ten temat.

Re: Dotacje unijne

: 15 maja 2019, 16:33
autor: Walkowa
A czy orientujecie się może, czy Unia daje jakieś dotacje na kulturę? Na stronie subitoadvising.pl/oferta/kultura widziałam, że jak najbardziej coś takiego istnieje. Jak sądzicie, co zrobić, aby pozyskać taką dotację? Warto korzystać w tym zakresie z pomocy jakiś firm doradczych?

Re: Dotacje unijne

: 27 lis 2019, 12:10
autor: monka
Dotacje unijne to genialna sprawa, sama korzystałam kiedy rozwijaliśmy z mężem firmę. Fajnie skorzystać podczas aplikowania o dotacje z pomocy kogoś doświadczonego, bo ten proces jest żmudny i skomplikowany. Nam bardzo pomogło http://www.signum.org.pl/, profesjonaliści!

leki przeciwzawałowe

Re: Dotacje unijne

: 04 lip 2020, 23:35
autor: alutka90
Dotacje unijne to na pewno jeden z lepszych pomysłów na sfinansowanie rozwoju swojego biznesu. Mi kilka miesięcy temu udało się uzyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy, dzięki pomocy ekspertów z https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... rozwojowe/. Prawdziwi z nich specjaliści, dlatego koniecznie zajrzyjcie na ich stronę, jeśli też chcecie skorzystać z dotacji unijnych.

Re: Dotacje unijne

: 05 lip 2020, 9:52
autor: Remigiuszek85
Z tego co się orientuję to w takich dotacjach jest dużo pieniędzy.

Re: Dotacje unijne

: 05 sie 2020, 23:17
autor: koral
Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/ . Można tam bowiem uzyskać fachowe doradztwo dotyczące pozyskania funduszy unijnych. Nie ma co ukrywać, że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, aby w odpowiednie sposób złożyć wszystkie dokumenty i uzyskać dofinansowanie.

Re: Dotacje unijne

: 05 lip 2021, 21:11
autor: Dynguś2
Myślę, że warto uważniej przyjrzeć się Specjalnym Strefom Ekonomicznym w Polsce. Firma https://edoradca.pl/oferta/ulga-br-2/ pomoże i doradzi od etapu wprowadzenia inwestycji do Specjalnej Strefy Ekonomicznej aż do momentu wykorzystania pomocy publicznej.