Dotacje unijne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Dotacje unijne

Post autor: Agi34 »

Witam ! Poradzicie mi czy warto jest starać się o takie dofinansowanie dla firmy https://mgpremium.pl/dotacje-unijne-i-f ... westycyjne jest teraz taka opcja , zastanawiam się nad tym , bo jest teraz taka możliwość . Co radzicie ?
Awatar użytkownika
sajmon
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 16:48

Re: Dotacje unijne

Post autor: sajmon »

Kompletnie się na tym nie znam. Szukałbym informacji w sieci na ten temat.
Jak powiada starożytne przysłowie, trzy palce trzymają pióro, ale pracuje całe ciało. I całe boli.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Dotacje unijne

Post autor: Walkowa »

A czy orientujecie się może, czy Unia daje jakieś dotacje na kulturę? Na stronie subitoadvising.pl/oferta/kultura widziałam, że jak najbardziej coś takiego istnieje. Jak sądzicie, co zrobić, aby pozyskać taką dotację? Warto korzystać w tym zakresie z pomocy jakiś firm doradczych?
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Dotacje unijne

Post autor: monka »

Dotacje unijne to genialna sprawa, sama korzystałam kiedy rozwijaliśmy z mężem firmę. Fajnie skorzystać podczas aplikowania o dotacje z pomocy kogoś doświadczonego, bo ten proces jest żmudny i skomplikowany. Nam bardzo pomogło http://www.signum.org.pl/, profesjonaliści!
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Dotacje unijne

Post autor: alutka90 »

Dotacje unijne to na pewno jeden z lepszych pomysłów na sfinansowanie rozwoju swojego biznesu. Mi kilka miesięcy temu udało się uzyskać dofinansowanie na projekt badawczo-rozwojowy, dzięki pomocy ekspertów z https://edoradca.pl/na-co-mozesz-pozysk ... rozwojowe/. Prawdziwi z nich specjaliści, dlatego koniecznie zajrzyjcie na ich stronę, jeśli też chcecie skorzystać z dotacji unijnych.

paco rabanne lady one million
Awatar użytkownika
Remigiuszek85
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2020, 9:51

Re: Dotacje unijne

Post autor: Remigiuszek85 »

Z tego co się orientuję to w takich dotacjach jest dużo pieniędzy.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Dotacje unijne

Post autor: koral »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-europejskie/ . Można tam bowiem uzyskać fachowe doradztwo dotyczące pozyskania funduszy unijnych. Nie ma co ukrywać, że warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, aby w odpowiednie sposób złożyć wszystkie dokumenty i uzyskać dofinansowanie.
Dynguś2

Re: Dotacje unijne

Post autor: Dynguś2 »

Myślę, że warto uważniej przyjrzeć się Specjalnym Strefom Ekonomicznym w Polsce. Firma https://edoradca.pl/oferta/ulga-br-2/ pomoże i doradzi od etapu wprowadzenia inwestycji do Specjalnej Strefy Ekonomicznej aż do momentu wykorzystania pomocy publicznej.
ODPOWIEDZ