Strona 1 z 1

Kupno domu Dzierżoniów

: 09 sie 2020, 22:56
autor: Teobald91
Cześć. Udało mi się trochę odłożyć i postanowiłem kupić własny dom. Najbardziej interesuje mnie Dzierżoniów i te okolice. Gdzie polecacie szukać aktualnych ogłoszeń o nieruchomościach?

Re: Kupno domu Dzierżoniów

: 23 sie 2020, 22:33
autor: fatma65
Nie zastanawiałeś się nad skorzystaniem z pomocy jakiegoś pośrednika? Osobiście polecam biuro doexpert.pl, bo mają naprawdę fajne oferty domów i mieszkań na Dolnym Śląsku. Zapewniają kompleksową obsługę, więc Ty nie musisz się o nic martwić.

Re: Kupno domu Dzierżoniów

: 11 wrz 2020, 12:14
autor: Walkowa
A czy nie lepiej byłoby kupić działkę i samemu wybudować dom? Można wcześniej oczywiście kupić gotowy jego projekt. Mi ostatnio wpadł w oko projekt "Przepiórka" na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/przepiorka. Jest to taki mały dom jednorodzinny, o niewielkiej powierzchni, idealny dla małych rodzin. Co o nim sądzicie? Jak Wam się podoba?

Re: Kupno domu Dzierżoniów

: 31 gru 2020, 15:10
autor: mczayś
Też szukam i podzielę się z Wami stroną https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... mieszkania bo właśnie z niej korzystam, kiedy szukam tego idealnego mieszkania. Mam nadzieję, że Pomorze okaże się być bardzo interesujące w kwestii oferty mieszkaniowej, ponieważ marzy mi się mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji, z dobrym metrażem i bardzo fajnym wyglądem.