Kupno domu Dzierżoniów

Awatar użytkownika
Teobald91
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 15:46

Kupno domu Dzierżoniów

Post autor: Teobald91 »

Cześć. Udało mi się trochę odłożyć i postanowiłem kupić własny dom. Najbardziej interesuje mnie Dzierżoniów i te okolice. Gdzie polecacie szukać aktualnych ogłoszeń o nieruchomościach?
Awatar użytkownika
fatma65
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 4:20

Re: Kupno domu Dzierżoniów

Post autor: fatma65 »

Nie zastanawiałeś się nad skorzystaniem z pomocy jakiegoś pośrednika? Osobiście polecam biuro doexpert.pl, bo mają naprawdę fajne oferty domów i mieszkań na Dolnym Śląsku. Zapewniają kompleksową obsługę, więc Ty nie musisz się o nic martwić.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Kupno domu Dzierżoniów

Post autor: Walkowa »

A czy nie lepiej byłoby kupić działkę i samemu wybudować dom? Można wcześniej oczywiście kupić gotowy jego projekt. Mi ostatnio wpadł w oko projekt "Przepiórka" na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/przepiorka. Jest to taki mały dom jednorodzinny, o niewielkiej powierzchni, idealny dla małych rodzin. Co o nim sądzicie? Jak Wam się podoba?
mczayś

Re: Kupno domu Dzierżoniów

Post autor: mczayś »

Też szukam i podzielę się z Wami stroną https://www.dobryadres.pl/ofertynieruch ... mieszkania bo właśnie z niej korzystam, kiedy szukam tego idealnego mieszkania. Mam nadzieję, że Pomorze okaże się być bardzo interesujące w kwestii oferty mieszkaniowej, ponieważ marzy mi się mieszkanie w odpowiedniej lokalizacji, z dobrym metrażem i bardzo fajnym wyglądem.
ODPOWIEDZ