Strona 1 z 1

Wentylacja do domu

: 08 sie 2020, 5:54
autor: wiktoryna
Cześć, potrzebuję znaleźć fachowców od montażu wentylacji domowej. Mam na oku ofertę firmy hgl-lasota.pl. Znacie ich? Polecacie czy lepiej szukać kogoś innego?

Re: Wentylacja do domu

: 21 sie 2020, 3:29
autor: Eliot_97
Nikogo innego, kto tak dobrze zna się na wentylacji, nie znajdziesz, gwarantuję ;) Korzystałem z usług firmy hgl-lasota.pl i uważam, że to profesjonaliści w każdym calu. Poza montażem zapewniają też serwis, więc to kompleksowa usługa w dobrej cenie.

zwar abb

Re: Wentylacja do domu

: 24 sie 2020, 0:05
autor: axelbach
Bardzo ważne jest zapewnienie dobrej wentylacji w domu lub mieszkaniu.

ddos zabezpieczenie

Re: Wentylacja do domu

: 15 wrz 2020, 11:17
autor: jar
U nas w domu wszystkim związanym z wentylacja mechaniczną zajęła się firma JLM z Rzeszowa http://jlm.fr.pl/oferta/wentylacja/. To rzetelni ludzie, są kompetentni i znają się na tym co robią. Dodatkowo warto podkreślić, że ich ceny są przystępne. Ci ludzie pracują bardzo dobrze, wentylacja działa dobrze, niezawodnie, jest prawidłowo wykonana. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam ich serdecznie.

Re: Wentylacja do domu

: 22 wrz 2021, 14:06
autor: Zroś
Natomiast jak do wykonania wentylacji w swoim domu będziecie potrzebowali dobrej jakości kratek, kominków, czy także rur wentylacyjnych to na pewno warto tutaj sprawdzić ofertę przygotowaną przez Chle-Mar https://chle-mar.pl/ u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i jednocześnie pełne wsparcie obsługi w razie dodatkowych pytań. Pozdrawiam i udanych poszukiwań oczywiście życzę!

rolki prowadzące do bram