Wentylacja do domu

Awatar użytkownika
wiktoryna
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2020, 11:11

Wentylacja do domu

Post autor: wiktoryna »

Cześć, potrzebuję znaleźć fachowców od montażu wentylacji domowej. Mam na oku ofertę firmy hgl-lasota.pl. Znacie ich? Polecacie czy lepiej szukać kogoś innego?
Awatar użytkownika
Eliot_97
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 1:07

Re: Wentylacja do domu

Post autor: Eliot_97 »

Nikogo innego, kto tak dobrze zna się na wentylacji, nie znajdziesz, gwarantuję ;) Korzystałem z usług firmy hgl-lasota.pl i uważam, że to profesjonaliści w każdym calu. Poza montażem zapewniają też serwis, więc to kompleksowa usługa w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
axelbach
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2020, 16:07

Re: Wentylacja do domu

Post autor: axelbach »

Bardzo ważne jest zapewnienie dobrej wentylacji w domu lub mieszkaniu.
Awatar użytkownika
jar
Posty: 45
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:09

Re: Wentylacja do domu

Post autor: jar »

U nas w domu wszystkim związanym z wentylacja mechaniczną zajęła się firma JLM z Rzeszowa http://jlm.fr.pl/oferta/wentylacja/. To rzetelni ludzie, są kompetentni i znają się na tym co robią. Dodatkowo warto podkreślić, że ich ceny są przystępne. Ci ludzie pracują bardzo dobrze, wentylacja działa dobrze, niezawodnie, jest prawidłowo wykonana. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam ich serdecznie.
Zroś

Re: Wentylacja do domu

Post autor: Zroś »

Natomiast jak do wykonania wentylacji w swoim domu będziecie potrzebowali dobrej jakości kratek, kominków, czy także rur wentylacyjnych to na pewno warto tutaj sprawdzić ofertę przygotowaną przez Chle-Mar https://chle-mar.pl/ u których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, pełne wsparcie i jednocześnie pełne wsparcie obsługi w razie dodatkowych pytań. Pozdrawiam i udanych poszukiwań oczywiście życzę!
ODPOWIEDZ