Strona 1 z 1

Kardiolog

: 13 sie 2020, 13:21
autor: derpa
Czy chodzicie do kardiologa? Moja mama ma poważne problemy z sercem, jest po dwóch zawalam i niestety musi chodzić regularnie do dobrego kardiologa. Ona bardzo poleca swoje lekarza, z prywatnego gabinetu kardiologicznego w Toruniu na ulicy Krasińskiego http://kardiologtorun.pl/badanie-ekg. Jej lekarz jest rzetelny, kompetentny, faktycznie interesuje się pacjentami, dzięki czemu wiem, że mama jest pod dobrą opieką.

Re: Kardiolog

: 04 wrz 2020, 9:12
autor: ewro
Dobrze, że ktoś poruszył ten temat. Ja chodzę do kardiologa regularnie, ale u siebie, w Legnicy, do kardiologa Urszuli Maciejak https://www.kardiologlegnica.pl/oferta. Ona kompleksowo się mną zajmuje. Zawsze mam zrobiony komplet badań, jak pierwszy raz do niej poszłam, to w końcu zostałam dobrze zdiagnozowana i mogłam nareszcie rozpocząć leczenie. Pani doktor jest rzetelna, kontaktowa. bez problemu wszystko wyjaśnia, tłumaczy nieścisłości, jest kompetentna i bardzo serdecznie ją polecam.

Re: Kardiolog

: 23 lis 2020, 18:03
autor: śledź
Na pewno będę się musiała zastanowić nad tym, co robię i jak wygląda moje zdrowie, bo wiem, że muszę wykonać coś takiego jak holter ekg . Dla mnie to jest coś okropnego, że moje serce ma problem, bo nie wiem, kiedy odmówi mi posłuszeństwa. Muszę dbać o siebie.

Re: Kardiolog

: 23 gru 2020, 11:08
autor: gulą
sercem nie ma żartów, jak wybrać najlepszego kardiologa? Można czytać opinie w internecie, ale jak to bywa w życiu najlepszym rozwiązaniem będzie wypytanie znajomych i rodziny, na pewno ktoś będzie w stanie polecić sprawdzonego lekarza. Ja korzystam z https://postmedical.pl/poradnie/kardiolog-zabrze dojeżdżam z Bytomia, ale jestem zadowolony z leczenia i czasem warto trochę nadłożyć drogi, żeby mieć pewność iż jest się dobrze leczonym.

Re: Kardiolog

: 18 sty 2021, 0:54
autor: malutka_alutka
W przypadku problemów z sercem warto jest skontaktować się ze specjalistą, - kardiolog Malbork w Nova Clinica pozwoli znaleźć rozwiązanie.

Re: Kardiolog

: 17 lut 2021, 10:59
autor: jaś45
Nooo kardiolog to TYLKO w https://innova-med.pl/ :D tam poszedł na konsultacje mój dziadek. Okazało się wiele złych rzeczy, ale na spokojnie wyszedł z tego. Cała rodzina jest bardzo wdzięczna za to zainteresowanie dziadkiem. Sam powiedział, że dawno takie szacunku od nikogo nie uzyskał.

Re: Kardiolog

: 27 lut 2021, 14:05
autor: norva
Też mam sprawdzanego specjalistę. Od dziecka mam problemy z sercem, więc bez dobrego kardiologa byłoby ciężko. Chodzę do lekarza kardiologa Barbary Bogackiej http://kardiologszczecin.com.pl/oferta w Szczecinie. To rzetelna osoba, ma szeroki zakres usług, zna się na tym, co robi, zdecydowanie warto jest skorzystać z jej usług. Ma dobre podejście do pacjenta, jest sympatyczna, a przy tym profesjonalna, polecam.

Re: Kardiolog

: 02 mar 2021, 8:48
autor: babqa
Ja chodzę do prof. Wranicza, od ma swoją przychodnię specjalistyczną kardiologiczną http://kardiologlodz.com/oferta/ w Łodzi. To świetny, doświadczony i kompetentny specjalista. Poszłam do niego trochę w ciemno, ale już na pierwszej wizycie przekonałam się, ze to faktycznie rzetelny lekarz, mam przewlekła chorobę serca, wiec potrzebowałam specjalisty, który dobrze się mną zajmie, ten kardiolog właśnie taki jest, polecam go gorąco.

Re: Kardiolog

: 10 cze 2021, 0:13
autor: Stasią
a czy ktoś z was chodził kiedyś ze swoim dzieckiem do kardiologa dziecięcego ? chciałabym przebadać swoje dziecko a dokładnie jego serduszko, wstępnie znalazłam informacje na tej stronie https://medicapark.pl/kardiologia-dziecieca,80,pl czy ktoś z was z nich korzystał ?

Re: Kardiolog

: 07 wrz 2021, 21:19
autor: aniśka
Jeśli chodzi o konsultację kardiologiczną, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://onlinerecepta.pl/product/konsul ... ologiczna/ . Jest tam bowiem naprawdę ciekawa propozycja w tym zakresie. Można bowiem nie tylko uzyskać poradę online, ale również otrzymać niezbędne recepty. Pomyślcie o tym koniecznie. Uważam, że warto się na to zdecydować.

Re: Kardiolog

: 04 mar 2023, 11:41
autor: Tomaszek
Co by nie mówić to jak najbardziej dbanie o swoje serce jest czymś ważnym i ja jeszcze chcę dodać, że także niezwykle ważną opcją jest właśnie to aby mieć możliwość regularnie wykonywać EKG. Do takich czynności na pewno przyda nam się przenośne EKG https://arytmiaserca.pl/ i wiem, że takie działania są jak najbardziej właściwe.