Kardiolog

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
derpa
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:02

Kardiolog

Post autor: derpa »

Czy chodzicie do kardiologa? Moja mama ma poważne problemy z sercem, jest po dwóch zawalam i niestety musi chodzić regularnie do dobrego kardiologa. Ona bardzo poleca swoje lekarza, z prywatnego gabinetu kardiologicznego w Toruniu na ulicy Krasińskiego http://kardiologtorun.pl/badanie-ekg. Jej lekarz jest rzetelny, kompetentny, faktycznie interesuje się pacjentami, dzięki czemu wiem, że mama jest pod dobrą opieką.
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Kardiolog

Post autor: ewro »

Dobrze, że ktoś poruszył ten temat. Ja chodzę do kardiologa regularnie, ale u siebie, w Legnicy, do kardiologa Urszuli Maciejak https://www.kardiologlegnica.pl/oferta. Ona kompleksowo się mną zajmuje. Zawsze mam zrobiony komplet badań, jak pierwszy raz do niej poszłam, to w końcu zostałam dobrze zdiagnozowana i mogłam nareszcie rozpocząć leczenie. Pani doktor jest rzetelna, kontaktowa. bez problemu wszystko wyjaśnia, tłumaczy nieścisłości, jest kompetentna i bardzo serdecznie ją polecam.
śledź

Re: Kardiolog

Post autor: śledź »

Na pewno będę się musiała zastanowić nad tym, co robię i jak wygląda moje zdrowie, bo wiem, że muszę wykonać coś takiego jak holter ekg . Dla mnie to jest coś okropnego, że moje serce ma problem, bo nie wiem, kiedy odmówi mi posłuszeństwa. Muszę dbać o siebie.
gulą

Re: Kardiolog

Post autor: gulą »

sercem nie ma żartów, jak wybrać najlepszego kardiologa? Można czytać opinie w internecie, ale jak to bywa w życiu najlepszym rozwiązaniem będzie wypytanie znajomych i rodziny, na pewno ktoś będzie w stanie polecić sprawdzonego lekarza. Ja korzystam z https://postmedical.pl/poradnie/kardiolog-zabrze dojeżdżam z Bytomia, ale jestem zadowolony z leczenia i czasem warto trochę nadłożyć drogi, żeby mieć pewność iż jest się dobrze leczonym.
Awatar użytkownika
malutka_alutka
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2020, 15:35

Re: Kardiolog

Post autor: malutka_alutka »

W przypadku problemów z sercem warto jest skontaktować się ze specjalistą, - kardiolog Malbork w Nova Clinica pozwoli znaleźć rozwiązanie.
jaś45

Re: Kardiolog

Post autor: jaś45 »

Nooo kardiolog to TYLKO w https://innova-med.pl/ :D tam poszedł na konsultacje mój dziadek. Okazało się wiele złych rzeczy, ale na spokojnie wyszedł z tego. Cała rodzina jest bardzo wdzięczna za to zainteresowanie dziadkiem. Sam powiedział, że dawno takie szacunku od nikogo nie uzyskał.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Kardiolog

Post autor: norva »

Też mam sprawdzanego specjalistę. Od dziecka mam problemy z sercem, więc bez dobrego kardiologa byłoby ciężko. Chodzę do lekarza kardiologa Barbary Bogackiej http://kardiologszczecin.com.pl/oferta w Szczecinie. To rzetelna osoba, ma szeroki zakres usług, zna się na tym, co robi, zdecydowanie warto jest skorzystać z jej usług. Ma dobre podejście do pacjenta, jest sympatyczna, a przy tym profesjonalna, polecam.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Kardiolog

Post autor: babqa »

Ja chodzę do prof. Wranicza, od ma swoją przychodnię specjalistyczną kardiologiczną http://kardiologlodz.com/oferta/ w Łodzi. To świetny, doświadczony i kompetentny specjalista. Poszłam do niego trochę w ciemno, ale już na pierwszej wizycie przekonałam się, ze to faktycznie rzetelny lekarz, mam przewlekła chorobę serca, wiec potrzebowałam specjalisty, który dobrze się mną zajmie, ten kardiolog właśnie taki jest, polecam go gorąco.
Stasią

Re: Kardiolog

Post autor: Stasią »

a czy ktoś z was chodził kiedyś ze swoim dzieckiem do kardiologa dziecięcego ? chciałabym przebadać swoje dziecko a dokładnie jego serduszko, wstępnie znalazłam informacje na tej stronie https://medicapark.pl/kardiologia-dziecieca,80,pl czy ktoś z was z nich korzystał ?
aniśka

Re: Kardiolog

Post autor: aniśka »

Jeśli chodzi o konsultację kardiologiczną, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://onlinerecepta.pl/product/konsul ... ologiczna/ . Jest tam bowiem naprawdę ciekawa propozycja w tym zakresie. Można bowiem nie tylko uzyskać poradę online, ale również otrzymać niezbędne recepty. Pomyślcie o tym koniecznie. Uważam, że warto się na to zdecydować.
Tomaszek

Re: Kardiolog

Post autor: Tomaszek »

Co by nie mówić to jak najbardziej dbanie o swoje serce jest czymś ważnym i ja jeszcze chcę dodać, że także niezwykle ważną opcją jest właśnie to aby mieć możliwość regularnie wykonywać EKG. Do takich czynności na pewno przyda nam się przenośne EKG https://arytmiaserca.pl/ i wiem, że takie działania są jak najbardziej właściwe.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Kardiolog

Post autor: lawenda »

Kiedy jeszcze chodzi o różnego rodzaju badania naszego serca to ja również chcę powiedzieć, iż bardzo ważną sprawą jest wykonywanie ekg lodz Dlatego właśnie wiedząc, że mam problemy z sercem - regularnie je badam.
Zosia44

Re: Kardiolog

Post autor: Zosia44 »

W moim przypadku skorzystałam z polecanej mi, nowoczesnej szkoły rodzenia Supermama - porady laktacyjne i mogę Wam ich szczerze polecić, ponieważ uzyskałam profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście. Czy ktoś z Was również korzystał z usług tej szkoły rodzenia?
ODPOWIEDZ