Strona 1 z 1

Nie ma dnia w biurze

: 04 sie 2020, 11:12
autor: KURT GURU
Ani jednego dnia w życiu, nie pracowałem w biurze. Prawdopodobnie dlatego styl życia tych, którzy żyją ściśle według zegara lub noszą Garnitur, czasami wciąż mnie pociąga. Czy wolisz pracować w domu?

Re: Nie ma dnia w biurze

: 02 lis 2020, 12:36
autor: Walkowa
Ja sądzę, że pracownicy biurowi powinni stale się rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę. Firma szkoleniowa Kar Group organizuje nawet specjalny kurs dla takich pracowników, o którym możecie poczytać na stronie internetowej https://kursy-edu.net.pl/kurs-pracownik-biurowy/. Osobiście uważam, że warto byłoby wziąć w takim szkoleniu udział ;)

Re: Nie ma dnia w biurze

: 02 gru 2020, 15:35
autor: elżbieta66
jak miałam za duzo roboty a za mało kasy to zaiwnestowałam w pracownika z ukrainy i ju http://www.neswork.pl pomogł mi a do tego naprawde skuteczenie i konkretnie pomogl nam w firmie

Re: Nie ma dnia w biurze

: 13 maja 2021, 14:27
autor: osś
Cześć, chcemy w naszej firmie zatrudnić pracownika jednak z przygotowaniem umowy o poufności. Czy ktoś się orientuje, jak ten temat zorganizować? czytałem w tym miejscu https://tozalezy.com/klauzula-poufnosci ... ezpieczyc/ jak powinno się przygotować wzór klauzuli poufności, jednak czy ktoś miał z tym do czynienia w praktyce?