Strona 1 z 1

Sprzedaż domu

: 13 lip 2020, 0:55
autor: Kajfasz
Cześć. Planuję w niedalekiej przyszłości sprzedać dom, który mam pod Wrocławiem i przeprowadzić się do mieszkania w centrum miasta. Myślicie, że lepiej będzie, jak zajmę się tym sam, czy powinienem skorzystać z pomocy biura nieruchomości? Nie wiem, czy poradzę sobie z formalnościami.

Re: Sprzedaż domu

: 30 lip 2020, 13:14
autor: albrecht_69
Na Twoim miejscu skorzystałbym z pomocy biura nieruchomości, szczególnie polecam doexpert.pl. Pomogli mi sprzedać mieszkanie w Dzierżoniowie. Współpracują z najlepszymi notariuszami, więc formalności ogarnęli mi bardzo szybko.

Re: Sprzedaż domu

: 27 wrz 2020, 11:40
autor: Baśka
Radziłabym też zrobić operat szacunkowy. To pomoże Ci szybciej sprzedaż nieruchomość. Ja dzięki ocenie rzeczoznawczy wiedziałam ile wziąć za dom, bo wiedziałam ile faktycznie jest warty. A realna wycena pomaga szybciej klienta znaleźć. Taka jest moja opinia. U mnie wycenę robił specjalista z kancelarii Sipex. Tu https://rzeczoznawcy.net.pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/ masz na nich namiary. Rzetelni specjaliści z ogromnym doświadczeniem. Z pewnością pomogą.

Re: Sprzedaż domu

: 06 paź 2020, 12:33
autor: flora
W zeszłym roku sprzedaliśmy dom, ale skorzystaliśmy z pomocy Agencja nieruchomości w Rybniku – Expert Nieruchomości http://expert-nieruchomosci.eu/. To odpowiedzialna i rzetelna firma. Posiadają kompleksową ofertę, bez problemu poszło im znalezienie odpowiedniego kupca na nasza nieruchomość. Oczywiście wcześniej wycenili nam nieruchomość, nie byliśmy wcale stratni oczywiście :). Wszystko wyszło super, szybko i tak jak chcieliśmy, polecam.

Re: Sprzedaż domu

: 07 paź 2020, 13:12
autor: Kaja
Biuro nieruchomości pewnie potrąci za sprzedaż domu niemałą sumę.

Re: Sprzedaż domu

: 07 sty 2021, 15:04
autor: ginamó
Nieruchomość w postaci domu należało jeszcze wcześniej podzielić. Zadanie te powierzyliśmy geodetom z https://ugpryzmat.pl/ . Zadanie te zrealizowali bardzo sprawnie!

Re: Sprzedaż domu

: 07 sty 2021, 16:08
autor: jksał
Na początku zalecałbym skorzystać z usług rzeczoznawcy który oceni, po jakiej cenie powinniśmy oddać nieruchomość. Ja zdecydowałem się powierzyć te zadanie specjalistom z rzeczoznawcamajatkowytorun.pl , co było perfekcyjnym wyborem.

Re: Sprzedaż domu

: 28 kwie 2021, 0:08
autor: hiczungł
Wcześniej zalecam skorzystać z pomocy rzeczoznawcy. Musieliśmy pozbyć się nieruchomości, jednak bez właściwej wyceny byłoby to zwyczajnie niemożliwe. Odezwaliśmy się do biura, które polecił mi znajomy, czyli http://www.arkada8.pl/strona.aspx?id=15 . Specjalizują się również w nieruchomościach gruntowych czy przedsiębiorstw.

Re: Sprzedaż domu

: 06 maja 2021, 20:38
autor: dekorator
Sama sprzedaż domu na pewno jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również jakiś czas temu miałem pewną nieruchomość na sprzedaż. Zależało mi bardzo na czasie i wtedy zgłosiłem się do firmy http://skupnieruchomoscidom.pl/ która po prostu tą nieruchomość ode mnie skupiła.

Re: Sprzedaż domu

: 23 maja 2021, 17:38
autor: Władek
Myślę, że bez problemu sprzedasz taki dom osobiście. Możesz jedynie skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego, by poznać wartość nieruchomości i nie stracić na jej sprzedaży. Ja w ubiegłym roku korzystałem z usług biura radcy prawnego: https://www.wycena-nieruchomosci.info. Wykonali dla mnie wycenę mojego gospodarstwa rolnego oraz przynależnej ziemi. Swoje usługi zrealizowali profesjonalnie i kompleksowo.

Re: Sprzedaż domu

: 28 maja 2021, 16:08
autor: DiariaŁuw
Co do sprzedaży domu to nie sądzę aby były z tym jakieś większe problemy. Oczywiście wszystko zależy od tego ile za te dom chcemy i czy nie jest niczym obciążony. Ale nawet takie nieruchomości z jakimiś problemami można już sprzedać. Bo są firmy dla których skup nieruchomości z problemami to nie stanowi żadne problem.

Re: Sprzedaż domu

: 01 cze 2021, 23:58
autor: ałka09
To jest tak, że jedni chcą kupić, inni sprzedać i ruch w nieruchomościach jest. Czasem jest tak, że klient od razu się trafi, a czasem czeka się i czeka. Niby chętni są, ale żadnych wiążących decyzji nie podejmują. Dlatego warto umieścić ogłoszenie na popularnych portalach jak na przykład https://www.dobryadres.pl/ jeśli chodzi o zachodniopomorskie. Tam to jest tyle różnych ofert, że i zainteresowanych dużo.

Re: Sprzedaż domu

: 29 cze 2021, 16:50
autor: Bożek
Ogólnie sama sprzedaż naszych nieruchomości nie jest niczym strasznym, ale zapewne wielu z nas chce na pewno szybko sprzedać daną nieruchomość. Jestem zdania, że bardzo fajnie współpracuje się z firmą http://skupnieruchomoscidom.pl/ która bez problemów jest właśnie w stanie skupić nieruchomość.

Re: Sprzedaż domu

: 27 lip 2021, 10:49
autor: lawenda
Do zalet skupu nieruchomości należy zaliczyć szybkie przeprowadzenie transakcji. Sprzedający nie musi miesiącami czekać na ofertę – najczęściej poznaje ją w ciągu kilku dni. Jeśli wasza nieruchomość jest zadłużona, to skup zadłużonych nieruchomości Kraków może okazac się najlepszym rozwiązaniem.

Re: Sprzedaż domu

: 27 lip 2021, 12:29
autor: łupinka
Jeśli poszukujecie dobrego agenta nieruchomości, który sprzeda wasze mieszkanie szybko i sprawnie, to koniecznie zajrzyjcie tutaj: https://whitewood.pl/ . Moja współpraca z ichniejszymi agentami to była istna bajka. Dobrze się dogadywaliśmy i aż było mi żal, że się nie zobaczymy, kiedy mieszkanie udało się sprzedać po tygodniu. Polecam!

Re: Sprzedaż domu

: 24 sie 2021, 22:51
autor: wiź
Cześć. Ja, aby uzyskać wyższą cenę ze sprzedawanego domu, wynająłem firmę, która specjalizuje się w przygotowaniach nieruchomościach do sprzedaży. Zrobiła naprawdę ona kawał dobrej roboty w fajnych pieniądzach. Nazywa się ona HOME STAGING Agnieszka Dworzyńska https://homestagingelblag.pl/1,REALIZACJE Sporo na tym zarobiłem, więc ich polecam.

Re: Sprzedaż domu

: 01 wrz 2021, 8:58
autor: kasiakowa06
Kajfasz pisze: ↑13 lip 2020, 0:55 Cześć. Planuję w niedalekiej przyszłości sprzedać dom, który mam pod Wrocławiem i przeprowadzić się do mieszkania w centrum miasta. Myślicie, że lepiej będzie, jak zajmę się tym sam, czy powinienem skorzystać z pomocy biura nieruchomości? Nie wiem, czy poradzę sobie z formalnościami.
Jeśli nie planujesz korzystać z biura nieruchomości to możesz skorzystać ze skupu nieruchomości, jak prowadzi np. https://www.lombard-vip.pl/skup-za-goto ... uchomosci/ - za gotówkę! :)
Obrazek

Re: Sprzedaż domu

: 03 wrz 2021, 17:19
autor: Bączek
Co by nie mówić to oczywiście sama sprzedaż domu czy mieszkania jest bardzo ważną kwestią i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest korzystać ze sprawdzonych sposobów. Całkiem niedawno ja kontaktowałem się z firmą http://kasa-za-m.pl/ gdyż wiedziałem, że to właśnie oni takie nieruchomości za gotówkę skupują.