Strona 1 z 1

jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 27 maja 2020, 13:15
autor: star
Pytanie głównie do osób, które sie budowały w ostatnim czasie.

W jaki sposob rozwiazaliście problem toalety dla pracowników na budowie?

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 27 maja 2020, 14:53
autor: margiel
Kiedyś stawiano wc na działce w postaci domku z serduszkiem I pewnie wiele osób coś takiego nadal robi jednak moim zdaniem nie jest to opcja wygodna. I moze byc to jednak problematyczne. Szczególnie jeśli chodzi o czyszczenie.

Ja wynajmowałem wc przenośne w firmie, która zajmuje się wynajmem takich wc. Nie kosztowało mnie to dużo i było dla mnie wygodne bo firma sama przywiozła i potem zabrała wc. Poza tym zajmowała sie jego czyszczeniem. Samodzielnie mozna ustalić harmonogram czyszczenia powiedzieć aby przyjeżdżali co dwa tygodnie albo co miesiąc
https://clipper.pl/organizacja-placu-bu ... -pamietac/

Poczytaj sobie.

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 05 paź 2020, 17:00
autor: gajga
Ten temat trzeba rozwiązać jak najszybciej jeśli zaczynamy budowę. Pracownicy potrzebują od razu sanitariatu, bez względu na wielkość budowy czy ilość pracowników. Jeśli taka toaleta na budowę ma być naprawdę wysokiej jakości to polecam te z oferty https://wcserwis.pl/toaleta-na-budowe/ . To firma z polskim kapitałem, znana i ceniona w całej Polsce. Nie tylko toalety mają w ofercie, także kontenery, ogrodzenia tymczasowe, bramki zabezpieczające. Ich toalety można zobaczyć na różnych imprezach masowych. Mają różnego rodzaju modele dostępne. Zarówno te standardowe można zawsze wyposażyć w dodatkowe akcesoria.

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 06 paź 2020, 16:29
autor: hańcia
Z kim nie rozmawiałam, to oni sami sobie takie coś zapewniają, a najem mam wliczony w ich fv. Więc ja się tym nie zajmuję. Ale skoro mówimy o budowie, to czy ktoś z Was taki https://www.mgprojekt.com.pl/wyjatkowy-3 projekt ma i według niego buduje? Ciekawi mnie, jak wam idzie.

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 31 paź 2020, 8:33
autor: jjustić
Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny. Ale wydaje mi się, że pracodawca musi zapewniać nowoczesne kabiny sanitarne , bez względu na to, czy to firma budowlana, czy biuro na przykład. Ogólnie wiem, że w HPL System możecie coś takiego zamówić, ale to już taka ciekawostka. Nie wiem, czy ktoś tego potrzebuje, czy nie.

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 22 lis 2020, 11:56
autor: erlich0
Myślę, że toaleta z której korzysta duża liczba osób powinna przede wszystkim być wyposażona w wytrzymałe sanitariaty zapewniające łatwe utrzymanie czystości. Właśnie takie artykuły można znaleźć w sklepie https://sanjo.pl/. Sam korzystałem z ich oferty.

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 29 wrz 2021, 6:23
autor: lawenda
Powiem wam, że sama jestem zdziwiona, ale obecnie jest wiele firm, które oferują wynajem toalet przenośnych na budowę. Wystarczy, że zajrzycie na stronę https://www.wcexpress.pl/ i wpiszecie parametry wyszukiwania. Na pewno kilka sprawdzonych firm wam wyskoczy.

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 28 paź 2021, 20:42
autor: Nishaknąpp
Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 먹튀검증업체

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

: 30 paź 2021, 11:47
autor: alyuką
Nie do końca rozumiem, o jakie rzeczy chodzi, ale może toaleta na działkę też mi się by przydała. Czy wiecie, jakie pozwolenia trzeba mieć, na co zwracać uwagę? Dodam, że tak naprawdę dopiero wchodzę w ten temat, więc proszę o zrozumienie, jeśli napiszę coś niewłaściwego, albo coś, co nie będzie sensowne. Nie znam się na tym wszystkim.