jaka toaleta dla pracowników na budowie

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
star
Posty: 101
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: star »

Pytanie głównie do osób, które sie budowały w ostatnim czasie.

W jaki sposob rozwiazaliście problem toalety dla pracowników na budowie?
margiel
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: margiel »

Kiedyś stawiano wc na działce w postaci domku z serduszkiem I pewnie wiele osób coś takiego nadal robi jednak moim zdaniem nie jest to opcja wygodna. I moze byc to jednak problematyczne. Szczególnie jeśli chodzi o czyszczenie.

Ja wynajmowałem wc przenośne w firmie, która zajmuje się wynajmem takich wc. Nie kosztowało mnie to dużo i było dla mnie wygodne bo firma sama przywiozła i potem zabrała wc. Poza tym zajmowała sie jego czyszczeniem. Samodzielnie mozna ustalić harmonogram czyszczenia powiedzieć aby przyjeżdżali co dwa tygodnie albo co miesiąc
https://clipper.pl/organizacja-placu-bu ... -pamietac/

Poczytaj sobie.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: gajga »

Ten temat trzeba rozwiązać jak najszybciej jeśli zaczynamy budowę. Pracownicy potrzebują od razu sanitariatu, bez względu na wielkość budowy czy ilość pracowników. Jeśli taka toaleta na budowę ma być naprawdę wysokiej jakości to polecam te z oferty https://wcserwis.pl/toaleta-na-budowe/ . To firma z polskim kapitałem, znana i ceniona w całej Polsce. Nie tylko toalety mają w ofercie, także kontenery, ogrodzenia tymczasowe, bramki zabezpieczające. Ich toalety można zobaczyć na różnych imprezach masowych. Mają różnego rodzaju modele dostępne. Zarówno te standardowe można zawsze wyposażyć w dodatkowe akcesoria.
hańcia

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: hańcia »

Z kim nie rozmawiałam, to oni sami sobie takie coś zapewniają, a najem mam wliczony w ich fv. Więc ja się tym nie zajmuję. Ale skoro mówimy o budowie, to czy ktoś z Was taki https://www.mgprojekt.com.pl/wyjatkowy-3 projekt ma i według niego buduje? Ciekawi mnie, jak wam idzie.
jjustić

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: jjustić »

Nie jestem w stanie Ci powiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny. Ale wydaje mi się, że pracodawca musi zapewniać nowoczesne kabiny sanitarne , bez względu na to, czy to firma budowlana, czy biuro na przykład. Ogólnie wiem, że w HPL System możecie coś takiego zamówić, ale to już taka ciekawostka. Nie wiem, czy ktoś tego potrzebuje, czy nie.
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: erlich0 »

Myślę, że toaleta z której korzysta duża liczba osób powinna przede wszystkim być wyposażona w wytrzymałe sanitariaty zapewniające łatwe utrzymanie czystości. Właśnie takie artykuły można znaleźć w sklepie https://sanjo.pl/. Sam korzystałem z ich oferty.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: lawenda »

Powiem wam, że sama jestem zdziwiona, ale obecnie jest wiele firm, które oferują wynajem toalet przenośnych na budowę. Wystarczy, że zajrzycie na stronę https://www.wcexpress.pl/ i wpiszecie parametry wyszukiwania. Na pewno kilka sprawdzonych firm wam wyskoczy.
Nishaknąpp

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 먹튀검증업체
alyuką

Re: jaka toaleta dla pracowników na budowie

Post autor: alyuką »

Nie do końca rozumiem, o jakie rzeczy chodzi, ale może toaleta na działkę też mi się by przydała. Czy wiecie, jakie pozwolenia trzeba mieć, na co zwracać uwagę? Dodam, że tak naprawdę dopiero wchodzę w ten temat, więc proszę o zrozumienie, jeśli napiszę coś niewłaściwego, albo coś, co nie będzie sensowne. Nie znam się na tym wszystkim.
ODPOWIEDZ