Strona 1 z 1

wirtualne biuro

: 15 maja 2020, 8:05
autor: paulinabb
wirtualne biuro do wynajęcia Kraków - czy ktoś z Was korzystał z tego rozwiązania?

Re: wirtualne biuro

: 09 sie 2020, 17:58
autor: monka
Ja od kilku lat korzystam z usług https://biurohello.pl/ które prowadzi sieć biur wirtualnych w różnych miastach. Nie miałam pieniędzy na otwieranie biura i zatrudnianie pracownika we Wrocławiu, więc skorzystałam z oferty na Biuro wirtualne Wrocław. W ofercie mają też Gdańsk, Katowice i Warszawę. Korzystając z kilku naraz można liczyć na rabaty. W moim przypadku więc sprawdziło się to.

Re: wirtualne biuro

: 11 wrz 2020, 9:47
autor: sansa
Wirtualne biuro sprawdza się bardzo dobrze i w moim wypadku. Pozwoliło mi zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie muszę zatrudniać pracowników, kupować zaplecza biurowego, czy ponosić kosztów z tytułu prowadzenia biura. Polecam tę formę szczególnie osobom które dopiero zaczynają przygodę z prowadzeniem własnej działalności. Warto wybrać ofertę https://www.jerozolimskie89.eu/, bo jest na prawdę korzystna.

Re: wirtualne biuro

: 11 wrz 2020, 13:00
autor: mart88
Ja zdecydowałam się na wirtualne biuro Holandia i jestem bardzo zadowolona: https://fbs24.pl/product/wirtualne-biuro-holandia/ . Przede wszystkim adres jest bardzo dobry, ja mam miejsce do pracy z zapewnionym internetem, na dodatek obsługa jest w języku polskim. To bardzo dobre rozwiązanie.

Re: wirtualne biuro

: 05 paź 2020, 11:39
autor: RyszardzicźeK
Myślę, że obecnie wirtualne biura przeżywają prawdziwe boom. W sumie nie ma co się dziwić "wynajem" takiego biura jest dużo tańszy niż wynajem "klasycznego" biura. Ja sam korzystam z oferty https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Myślę, że przede wszystkim skusiła mnie niska cena i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.

Re: wirtualne biuro

: 05 paź 2020, 12:56
autor: BarnabaCzerkó
Jakoś takie wirtualne biuro do mnie nie przemawia.