wirtualne biuro

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 48
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:44

wirtualne biuro

Post autor: paulinabb »

wirtualne biuro do wynajęcia Kraków - czy ktoś z Was korzystał z tego rozwiązania?

pink machine
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: wirtualne biuro

Post autor: monka »

Ja od kilku lat korzystam z usług https://biurohello.pl/ które prowadzi sieć biur wirtualnych w różnych miastach. Nie miałam pieniędzy na otwieranie biura i zatrudnianie pracownika we Wrocławiu, więc skorzystałam z oferty na Biuro wirtualne Wrocław. W ofercie mają też Gdańsk, Katowice i Warszawę. Korzystając z kilku naraz można liczyć na rabaty. W moim przypadku więc sprawdziło się to.
Awatar użytkownika
sansa
Posty: 33
Rejestracja: 25 maja 2020, 10:34

Re: wirtualne biuro

Post autor: sansa »

Wirtualne biuro sprawdza się bardzo dobrze i w moim wypadku. Pozwoliło mi zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie muszę zatrudniać pracowników, kupować zaplecza biurowego, czy ponosić kosztów z tytułu prowadzenia biura. Polecam tę formę szczególnie osobom które dopiero zaczynają przygodę z prowadzeniem własnej działalności. Warto wybrać ofertę https://www.jerozolimskie89.eu/, bo jest na prawdę korzystna.
Awatar użytkownika
mart88
Posty: 87
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:38

Re: wirtualne biuro

Post autor: mart88 »

Ja zdecydowałam się na wirtualne biuro Holandia i jestem bardzo zadowolona: https://fbs24.pl/product/wirtualne-biuro-holandia/ . Przede wszystkim adres jest bardzo dobry, ja mam miejsce do pracy z zapewnionym internetem, na dodatek obsługa jest w języku polskim. To bardzo dobre rozwiązanie.
RyszardzicźeK

Re: wirtualne biuro

Post autor: RyszardzicźeK »

Myślę, że obecnie wirtualne biura przeżywają prawdziwe boom. W sumie nie ma co się dziwić "wynajem" takiego biura jest dużo tańszy niż wynajem "klasycznego" biura. Ja sam korzystam z oferty https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/. Myślę, że przede wszystkim skusiła mnie niska cena i bardzo wysoka jakość świadczonych usług.
BarnabaCzerkó

Re: wirtualne biuro

Post autor: BarnabaCzerkó »

Jakoś takie wirtualne biuro do mnie nie przemawia.
ODPOWIEDZ