Strona 1 z 1

odpady niebezpieczne

: 29 kwie 2020, 16:53
autor: paulinabb
Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)

Re: odpady niebezpieczne

: 13 cze 2020, 13:36
autor: sanqi
Polecam firmę Wektor z Katowic: https://www.wektorsc.eu/

Re: odpady niebezpieczne

: 06 lip 2020, 11:44
autor: melodia67
Myślę, że każdy powinien się czuć odpowiedzialny za swoje otoczenie. Dużo odpadów powstaje w firmach. Mogą to być na przykład elektrośmieci i elektroodpady, których niełatwo się pozbywać. Nie wszystko nadaje się do wyrzucenia do kosza. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/recykling-sprze ... onicznego/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej i skorzystać z takiej oferty.

Re: odpady niebezpieczne

: 18 sie 2020, 18:15
autor: ewro
Dobrze, że ktoś porusza ten temat. My również w firmie zmagamy się z odpadami niebezpiecznymi i do ich unieszkodliwienia oraz utylizacji zatrudniamy na stałe firmę EKOPROD z Koskowic http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci, która działa na terenie Legnicy. Oni działają całkowicie legalnie, są bardzo rzetelni i profesjonalni, mają do tego korzystne ceny. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam.

Re: odpady niebezpieczne

: 24 sie 2020, 19:47
autor: Anus83
W gospodarowaniu odpadami niebezpiecznymi specjalistami są fachowcy z firmy http://www.ekoeuropa.pl/. Zbierają i utylizują zgodnie z przepisami odpady zakaźne niebezpieczne. Mają wszelkie pozwolenia i sprawnie zajmują się tematem. Jednym słowem fachowcy.

Re: odpady niebezpieczne

: 30 paź 2020, 14:18
autor: cds12ż
Firma zajmuje się utylizacją starych czujek dymu izotopowych. Działa na terenie całej Polski. https://www.safeizotop.pl/

Re: odpady niebezpieczne

: 06 gru 2020, 20:01
autor: kamiś
Możecie również na spokojnie sprawdzić sobie tę firmę https://esbud.pl . Ma one bowiem naprawdę ciekawy zakres usług. Oferują nie tylko odbiór różnego typu odpadów, ale również ich recykling. Niewątpliwie można w ten sposób kompleksowo zadbać o środowisko. Należy zawsze dążyć do tego, aby zminimalizować ilość odpadów, aczkolwiek nie zawsze jest taka możliwość. Szukajcie też zawsze alternatywnych rozwiązań.

Re: odpady niebezpieczne

: 09 maja 2021, 22:28
autor: Nóspa
Z takich firm mogę polecić równiez firmę taką jak tutaj https://www.wektorsc.eu Firma ma bardzo bogate doświadczenie :) Działa na rynku praktycznie od 1999 roku. Firma jest bardzo profesjonalna. A realizacja usług tej firmy jest na bardzo skutecznym poziomie.

Re: odpady niebezpieczne

: 19 maja 2021, 23:37
autor: kamińska
Twoja firma ma elektroodpady i nie do końca wiesz co z nimi zrobić? Podrzucam info, że w Warszawie działa skup elektrośmieci https://www.elektrosmieci.warszawa.pl/o ... ci-od-firm :) Odbierają je od firm, więc można skorzystać z takiej usługi i w szybki sposób mieć problem z głowy! Co Wy na to?