odpady niebezpieczne

Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 48
Rejestracja: 20 sty 2020, 7:44

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Odbiór odpadów niebezpiecznych Częstochowa - polećcie jakąś firmę :)
Awatar użytkownika
sanqi
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:31

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: sanqi »

Polecam firmę Wektor z Katowic: https://www.wektorsc.eu/
Awatar użytkownika
melodia67
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:01

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: melodia67 »

Myślę, że każdy powinien się czuć odpowiedzialny za swoje otoczenie. Dużo odpadów powstaje w firmach. Mogą to być na przykład elektrośmieci i elektroodpady, których niełatwo się pozbywać. Nie wszystko nadaje się do wyrzucenia do kosza. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/recykling-sprze ... onicznego/. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej i skorzystać z takiej oferty.
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: ewro »

Dobrze, że ktoś porusza ten temat. My również w firmie zmagamy się z odpadami niebezpiecznymi i do ich unieszkodliwienia oraz utylizacji zatrudniamy na stałe firmę EKOPROD z Koskowic http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci, która działa na terenie Legnicy. Oni działają całkowicie legalnie, są bardzo rzetelni i profesjonalni, mają do tego korzystne ceny. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam.
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Anus83 »

W gospodarowaniu odpadami niebezpiecznymi specjalistami są fachowcy z firmy http://www.ekoeuropa.pl/. Zbierają i utylizują zgodnie z przepisami odpady zakaźne niebezpieczne. Mają wszelkie pozwolenia i sprawnie zajmują się tematem. Jednym słowem fachowcy.
cds12ż

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: cds12ż »

Firma zajmuje się utylizacją starych czujek dymu izotopowych. Działa na terenie całej Polski. https://www.safeizotop.pl/
kamiś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: kamiś »

Możecie również na spokojnie sprawdzić sobie tę firmę https://esbud.pl . Ma one bowiem naprawdę ciekawy zakres usług. Oferują nie tylko odbiór różnego typu odpadów, ale również ich recykling. Niewątpliwie można w ten sposób kompleksowo zadbać o środowisko. Należy zawsze dążyć do tego, aby zminimalizować ilość odpadów, aczkolwiek nie zawsze jest taka możliwość. Szukajcie też zawsze alternatywnych rozwiązań.
Nóspa

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Nóspa »

Z takich firm mogę polecić równiez firmę taką jak tutaj https://www.wektorsc.eu Firma ma bardzo bogate doświadczenie :) Działa na rynku praktycznie od 1999 roku. Firma jest bardzo profesjonalna. A realizacja usług tej firmy jest na bardzo skutecznym poziomie.
kamińska

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: kamińska »

Twoja firma ma elektroodpady i nie do końca wiesz co z nimi zrobić? Podrzucam info, że w Warszawie działa skup elektrośmieci https://www.elektrosmieci.warszawa.pl/o ... ci-od-firm :) Odbierają je od firm, więc można skorzystać z takiej usługi i w szybki sposób mieć problem z głowy! Co Wy na to?
ODPOWIEDZ