Strona 1 z 1

Projekt domu?

: 06 kwie 2020, 23:41
autor: nelly
Hej.
Czy jest tutaj ktoś, kto niedawno kupował projekt domu? Czy możecie mi zdradzić jaka pracownia ma najlepsze projekty? Szukam czegoś niedużego i nowoczesnego do wybudowania.

Re: Projekt domu?

: 09 kwie 2020, 20:29
autor: milagros
Mnie się podobają projekty https://www.mgprojekt.com.pl . Dlaczego? Ponieważ są zróżnicowane, różnorodne, nie na jedno kopyto. Każdy projekt jest inny i ma coś w sobie. Dlatego według mnie jest to najlepsza pracownia, która ma coś konkretnego do zaoferowania w niewysokiej cenie.

Re: Projekt domu?

: 13 kwie 2020, 13:31
autor: monka
Zamiast pchać się w budowę domu, może zdecydujesz się na kupienie domu od dewelopera? Na stronie: https://homepremium.pl/ jest oferta dewelopera, którego domy prezentują się zjawiskowo i są do tego bardzo komfortowe. Polecam, na pewno będziecie zadowoleni z tego domu.

Re: Projekt domu?

: 14 kwie 2020, 23:26
autor: gabi22
Uważam, że warto się budować. Nie jest to nic skomplikowanego. Koszta budowy są nawet niższe jak zakup gotowego domu. Po za tym o wszystkim decydujesz sam i w ten zyskuje dom typowo zbudowany pod twoje oczekiwania etc. Co do firmy MG Projekt - też polecam. Jest to wiarygodna firma i ma dobre projekty.