Projekt domu?

Awatar użytkownika
nelly
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:14

Projekt domu?

Post autor: nelly »

Hej.
Czy jest tutaj ktoś, kto niedawno kupował projekt domu? Czy możecie mi zdradzić jaka pracownia ma najlepsze projekty? Szukam czegoś niedużego i nowoczesnego do wybudowania.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Projekt domu?

Post autor: milagros »

Mnie się podobają projekty https://www.mgprojekt.com.pl . Dlaczego? Ponieważ są zróżnicowane, różnorodne, nie na jedno kopyto. Każdy projekt jest inny i ma coś w sobie. Dlatego według mnie jest to najlepsza pracownia, która ma coś konkretnego do zaoferowania w niewysokiej cenie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Projekt domu?

Post autor: monka »

Zamiast pchać się w budowę domu, może zdecydujesz się na kupienie domu od dewelopera? Na stronie: https://homepremium.pl/ jest oferta dewelopera, którego domy prezentują się zjawiskowo i są do tego bardzo komfortowe. Polecam, na pewno będziecie zadowoleni z tego domu.

i do shop
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Projekt domu?

Post autor: gabi22 »

Uważam, że warto się budować. Nie jest to nic skomplikowanego. Koszta budowy są nawet niższe jak zakup gotowego domu. Po za tym o wszystkim decydujesz sam i w ten zyskuje dom typowo zbudowany pod twoje oczekiwania etc. Co do firmy MG Projekt - też polecam. Jest to wiarygodna firma i ma dobre projekty.
ODPOWIEDZ