Strona 1 z 1

Jak zabezpieczyć dom?

: 11 kwie 2020, 4:35
autor: Murat_68
Witajcie, mieszkam w niedawno wybudowanym domu pod Warszawą i chciałbym jakoś zabezpieczyć cały obiekt. Co możecie mi polecić?

Re: Jak zabezpieczyć dom?

: 21 kwie 2020, 8:13
autor: teofila
Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby monitoring. W Warszawie działa firma ochroniarska https://saippsecurity.pl/. Sprawdź ich ofertę na stronie :) Gwarantuję, że dzięki nim Ty, Twoja rodzina i dom będziecie w pełni bezpieczni.

Re: Jak zabezpieczyć dom?

: 12 maja 2020, 15:14
autor: Tomasz
Na pewno jednym ze sposobów jest montaż monitoringu. Warto pamiętać, że do takiej instalacji dobrze jest dokupić zasilacz UPS https://kompleksmedia.pl/zasilacze-ups-online,c145.html na wypadek odcięcia dopływu prądu. Zasilacz podtrzyma działanie kamer dzięki czemu będziemy mieć podgląd na to co dzieje się przed domem i/lub w domu.

Re: Jak zabezpieczyć dom?

: 04 lis 2020, 12:53
autor: Śnieżka
Rozwijając wypowiedź mojego poprzednika polecę również https://www.shemeck.pl/237-komponenty . To produkty uzupełniające, zabezpieczające lub monitorujące układy automatyki takie jak sterowniki PLC, panele HMI, napędy czy inne. Często są niezbędne do poprawnej i bezpiecznej pracy całego układu. Zapewniają pełne bezpieczeństwo i podwyższoną ciągłość pracy.