Jak zabezpieczyć dom?

Awatar użytkownika
Murat_68
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:44

Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: Murat_68 »

Witajcie, mieszkam w niedawno wybudowanym domu pod Warszawą i chciałbym jakoś zabezpieczyć cały obiekt. Co możecie mi polecić?
Awatar użytkownika
teofila
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2019, 23:06

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: teofila »

Chyba najlepszym rozwiązaniem byłby monitoring. W Warszawie działa firma ochroniarska https://saippsecurity.pl/. Sprawdź ich ofertę na stronie :) Gwarantuję, że dzięki nim Ty, Twoja rodzina i dom będziecie w pełni bezpieczni.
Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: Tomasz »

Na pewno jednym ze sposobów jest montaż monitoringu. Warto pamiętać, że do takiej instalacji dobrze jest dokupić zasilacz UPS https://kompleksmedia.pl/zasilacze-ups-online,c145.html na wypadek odcięcia dopływu prądu. Zasilacz podtrzyma działanie kamer dzięki czemu będziemy mieć podgląd na to co dzieje się przed domem i/lub w domu.
Śnieżka

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: Śnieżka »

Rozwijając wypowiedź mojego poprzednika polecę również https://www.shemeck.pl/237-komponenty . To produkty uzupełniające, zabezpieczające lub monitorujące układy automatyki takie jak sterowniki PLC, panele HMI, napędy czy inne. Często są niezbędne do poprawnej i bezpiecznej pracy całego układu. Zapewniają pełne bezpieczeństwo i podwyższoną ciągłość pracy.
ODPOWIEDZ