Strona 1 z 1

Wylewka pod taras

: 11 mar 2020, 4:29
autor: Filipina_75
Witam, kogo polecacie do wykonania wylewki pod taras? Szukam fachowców z Warszawy, którzy podejmą się takiej pracy. Macie jakieś propozycje?

Re: Wylewka pod taras

: 15 mar 2020, 22:47
autor: Sandra
Zgłoś się do http://proizol.pl/. To firma z dużym doświadczeniem, która bez problemu Ci pomoże. Przy okazji mogą też zająć się hydroizolacją tarasu. Mają długoletnią gwarancję na wykonywane prace i współpracują ze sprawdzonymi dostawcami materiałów :)

Re: Wylewka pod taras

: 26 mar 2020, 23:58
autor: Bilba
Ja mogę polecić firmę z Krakowa. Sami korzystaliśmy niedawno z ich usług więc opinia jak najbardziej obiektywna i aktualna http://www.cembet.com.pl chodzi o firmę Cembet.

Re: Wylewka pod taras

: 30 mar 2020, 17:44
autor: monka
A na tarasie myślicie o zamontowaniu zadaszenia? Bo ja znalazłem ofertę https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu i myślę że coś od nich wybiorę. Mają stylowe zadaszenia, w dobrych cenach. Ofertę poleciła mi też moja kuzynka która ma od nich już długo zadaszenie i chwaliła je.

Re: Wylewka pod taras

: 23 lip 2020, 8:41
autor: kikunia
A nie myślałas o wylewce anhydrytowej? Wydaję mi się, że to byłby dobry pomysł Spróbuj sie skontaktować z firmą http://www.dobrawylewka.pl/wylewki-anhy ... -katowice/ - u nas właśnie oni zajmowali sie wylewaniem wylewki i jestem zachwycona z wykonania i jakościi usługi :)

Re: Wylewka pod taras

: 23 paź 2020, 21:51
autor: haloó
Wszelkie wylewki na terenie naszego domu zostały wykonane przez fachowców z http://www.estrich-jack.pl/ . Solidne i wytrzymałe, czyli tak jak sobie tego życzyliśmy. Pełen profesjonalizm!

Re: Wylewka pod taras

: 26 paź 2020, 15:09
autor: aśka44
Mój taras został wykończony na wiosnę, nie zamówiłem na niego tylko jeszcze mebli, szukam właśnie ofert, tutaj https://gardenspace.pl/lezaki-na-taras znalazłem leżaki stylowe i chcę je zamówić. A wy gdzie kupowaliście meble tarasowe?

Re: Wylewka pod taras

: 24 lis 2020, 22:17
autor: tyrań
Najlepiej w przypadku tarasu skorzystać z wylewki betonowej. W https://www.wylewki-mix-bet.pl/ zapewnią wam wysokiej jakości rozwiązania - mają profesjoanlne i trwałe materiały. Najlepiej się z nimi skontaktować i dogadać szczegóły indywidualnie :)

https://noobflash.com/build-your-own-shed-with-wood-shed-kits/

Re: Wylewka pod taras

: 27 lis 2020, 16:45
autor: mózgowy
Z wylewką nie było kłopotu, należało jedynie zadbać o płyty tarasowe. A te w jakości idealnej dostarczyli nam https://sklep.ceramed.pl/ , świetna sprawa. Nasi goście są pod wrażeniem ich wyglądu.

Re: Wylewka pod taras

: 15 kwie 2021, 23:50
autor: ginamó
Wykonanie takiej wylewki zdecydowanie trzeba powierzyć specjalistom. Specjalnie w tym celu odezwałem się do http://rob-bud.info.pl/wylewki.html . Zrealizowana cementowo, do tego jastrych suchy. Wystarczyło w całości. Nie mogę się doczekać aż przejdziemy do finalizowania tarasu!