Wylewka pod taras

Awatar użytkownika
Filipina_75
Posty: 5
Rejestracja: 15 mar 2020, 17:05

Wylewka pod taras

Post autor: Filipina_75 »

Witam, kogo polecacie do wykonania wylewki pod taras? Szukam fachowców z Warszawy, którzy podejmą się takiej pracy. Macie jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
Sandra
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2020, 7:48

Re: Wylewka pod taras

Post autor: Sandra »

Zgłoś się do http://proizol.pl/. To firma z dużym doświadczeniem, która bez problemu Ci pomoże. Przy okazji mogą też zająć się hydroizolacją tarasu. Mają długoletnią gwarancję na wykonywane prace i współpracują ze sprawdzonymi dostawcami materiałów :)
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Wylewka pod taras

Post autor: Bilba »

Ja mogę polecić firmę z Krakowa. Sami korzystaliśmy niedawno z ich usług więc opinia jak najbardziej obiektywna i aktualna http://www.cembet.com.pl chodzi o firmę Cembet.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Wylewka pod taras

Post autor: monka »

A na tarasie myślicie o zamontowaniu zadaszenia? Bo ja znalazłem ofertę https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu i myślę że coś od nich wybiorę. Mają stylowe zadaszenia, w dobrych cenach. Ofertę poleciła mi też moja kuzynka która ma od nich już długo zadaszenie i chwaliła je.
Awatar użytkownika
kikunia
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:46

Re: Wylewka pod taras

Post autor: kikunia »

A nie myślałas o wylewce anhydrytowej? Wydaję mi się, że to byłby dobry pomysł Spróbuj sie skontaktować z firmą http://www.dobrawylewka.pl/wylewki-anhy ... -katowice/ - u nas właśnie oni zajmowali sie wylewaniem wylewki i jestem zachwycona z wykonania i jakościi usługi :)
haloó

Re: Wylewka pod taras

Post autor: haloó »

Wszelkie wylewki na terenie naszego domu zostały wykonane przez fachowców z http://www.estrich-jack.pl/ . Solidne i wytrzymałe, czyli tak jak sobie tego życzyliśmy. Pełen profesjonalizm!
aśka44

Re: Wylewka pod taras

Post autor: aśka44 »

Mój taras został wykończony na wiosnę, nie zamówiłem na niego tylko jeszcze mebli, szukam właśnie ofert, tutaj https://gardenspace.pl/lezaki-na-taras znalazłem leżaki stylowe i chcę je zamówić. A wy gdzie kupowaliście meble tarasowe?
tyrań

Re: Wylewka pod taras

Post autor: tyrań »

Najlepiej w przypadku tarasu skorzystać z wylewki betonowej. W https://www.wylewki-mix-bet.pl/ zapewnią wam wysokiej jakości rozwiązania - mają profesjoanlne i trwałe materiały. Najlepiej się z nimi skontaktować i dogadać szczegóły indywidualnie :)
mózgowy

Re: Wylewka pod taras

Post autor: mózgowy »

Z wylewką nie było kłopotu, należało jedynie zadbać o płyty tarasowe. A te w jakości idealnej dostarczyli nam https://sklep.ceramed.pl/ , świetna sprawa. Nasi goście są pod wrażeniem ich wyglądu.
ginamó

Re: Wylewka pod taras

Post autor: ginamó »

Wykonanie takiej wylewki zdecydowanie trzeba powierzyć specjalistom. Specjalnie w tym celu odezwałem się do http://rob-bud.info.pl/wylewki.html . Zrealizowana cementowo, do tego jastrych suchy. Wystarczyło w całości. Nie mogę się doczekać aż przejdziemy do finalizowania tarasu!
ODPOWIEDZ