Strona 1 z 1

Komora hiperbaryczna

: 23 mar 2020, 10:04
autor: star
Czy są tutaj osoby, które zdecydowały się na sesje w komorze hiperbarycznej ?

Czy warto?

Re: Komora hiperbaryczna

: 23 mar 2020, 11:43
autor: margiel
Zerknij sobie tutaj:
https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/k ... ycznej/pcp

Na stronie jest opisane w jakich sytuacjach warto jest korzystać z sesji w komorze. Czy warto? Moim zdaniem ta. Chodzę od jakiegoś czasu i osobiscie widzę

znaczną poprawę koncentracji
lepsze i jaśniejsze myślenie
ograniczenie stredsu
oraz mniejsze migreny

Poza tym dla mnie jest to po prostu czas, w którym jestem w stanie się zrelaksować.

Re: Komora hiperbaryczna

: 07 sie 2020, 11:41
autor: lidia
Warto! Ja jestem zachwycona, skóra jest odmłodzona, czuję się tez o wiele lepiej. Zabiegi są wbrew pozorom naprawdę przyjemne, nieinwazyjne i bezbolesne. Ja byłam w Wiecznie Młodzi - gabinecie w Nowym Sączu https://wiecznie-mlodzi.pl/hiperbaria. Tam są one w bardzo dobrej cenie, przeprowadzane przez profesjonalistów oraz całkowicie bezpieczne. Bardzo chętnie tam chodzę i szczerze polecam wszystkim.

Re: Komora hiperbaryczna

: 31 gru 2020, 13:24
autor: kaśka
Ja własnie się zastanawiam nad takim zabiegi u https://normobariapiotrkow.pl/ Przebywanie w komorze przynosi wiele zdrowotnych benefitów, m.in. poprawia stan organizmu, zwiększa odporność, dotlenia. Reasumując poprawia zdrowie i jakość życia.

Re: Komora hiperbaryczna

: 25 mar 2021, 23:09
autor: kubuś05
lidia pisze: ↑07 sie 2020, 11:41 Warto! Ja jestem zachwycona, skóra jest odmłodzona, czuję się tez o wiele lepiej. Zabiegi są wbrew pozorom naprawdę przyjemne, nieinwazyjne i bezbolesne. Ja byłam w Wiecznie Młodzi - gabinecie w Nowym Sączu https://wiecznie-mlodzi.pl/hiperbaria. Tam są one w bardzo dobrej cenie, przeprowadzane przez profesjonalistów oraz całkowicie bezpieczne. Bardzo chętnie tam chodzę i szczerze polecam wszystkim.