Komora hiperbaryczna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
star
Posty: 95
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Komora hiperbaryczna

Post autor: star »

Czy są tutaj osoby, które zdecydowały się na sesje w komorze hiperbarycznej ?

Czy warto?
margiel
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Komora hiperbaryczna

Post autor: margiel »

Zerknij sobie tutaj:
https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/k ... ycznej/pcp

Na stronie jest opisane w jakich sytuacjach warto jest korzystać z sesji w komorze. Czy warto? Moim zdaniem ta. Chodzę od jakiegoś czasu i osobiscie widzę

znaczną poprawę koncentracji
lepsze i jaśniejsze myślenie
ograniczenie stredsu
oraz mniejsze migreny

Poza tym dla mnie jest to po prostu czas, w którym jestem w stanie się zrelaksować.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Komora hiperbaryczna

Post autor: lidia »

Warto! Ja jestem zachwycona, skóra jest odmłodzona, czuję się tez o wiele lepiej. Zabiegi są wbrew pozorom naprawdę przyjemne, nieinwazyjne i bezbolesne. Ja byłam w Wiecznie Młodzi - gabinecie w Nowym Sączu https://wiecznie-mlodzi.pl/hiperbaria. Tam są one w bardzo dobrej cenie, przeprowadzane przez profesjonalistów oraz całkowicie bezpieczne. Bardzo chętnie tam chodzę i szczerze polecam wszystkim.
kaśka

Re: Komora hiperbaryczna

Post autor: kaśka »

Ja własnie się zastanawiam nad takim zabiegi u https://normobariapiotrkow.pl/ Przebywanie w komorze przynosi wiele zdrowotnych benefitów, m.in. poprawia stan organizmu, zwiększa odporność, dotlenia. Reasumując poprawia zdrowie i jakość życia.
kubuś05

Re: Komora hiperbaryczna

Post autor: kubuś05 »

lidia pisze: ↑07 sie 2020, 11:41 Warto! Ja jestem zachwycona, skóra jest odmłodzona, czuję się tez o wiele lepiej. Zabiegi są wbrew pozorom naprawdę przyjemne, nieinwazyjne i bezbolesne. Ja byłam w Wiecznie Młodzi - gabinecie w Nowym Sączu https://wiecznie-mlodzi.pl/hiperbaria. Tam są one w bardzo dobrej cenie, przeprowadzane przez profesjonalistów oraz całkowicie bezpieczne. Bardzo chętnie tam chodzę i szczerze polecam wszystkim.
ODPOWIEDZ