Strona 1 z 1

alpinistyczne mycie okien?

: 18 mar 2020, 15:35
autor: maksik
Czy wie ktoś może z jakimi kosztami może wiązać się alpinistyczne mycie okien? I czy jest jakaś firma w Warszawie, która takimi usługami się zajmuje?

Re: alpinistyczne mycie okien?

: 06 sie 2020, 18:41
autor: lidia
Też chętnie się dowiem

Re: alpinistyczne mycie okien?

: 05 lis 2020, 19:28
autor: zwariowanababcia
Rzeczą fundamentalną jest estetyczny wygląd naszego domu. Czysta i zadbana elewacja sprawie pozytywne wrażenia, jednak aby tak było trzeba o nią dbać i poddawać regularnym pracom konserwacyjnym. Do jednej z takich prac zaliczyć można czyszczenie elewacji. Metoda jest kwestią wtórną i zależną od konkretnego przypadku, gdzie mamy do wyboru ciśnieniowe czyszczenie (wodą, parą wodną), suchym lodem lub piaskowanie. Po zakończeniu całego procesu oczywiście warto utrwalić uzyskany efekt poprzez zastosowanie specjalnych preparatów do impregnacji które pomogą utrzymać wspomniany efekt przez dłuższy czas, bez potrzeby ponownego mycia fasady budynku.

Re: alpinistyczne mycie okien?

: 16 lis 2020, 12:46
autor: zośka
Jeśli chodzi o mycie okien na wysokości , to nie ma lepszej firmy od tego typu zadań niż Tomar - Cleaning. Zlecam im mycie okien w swoim biurze i zawsze wszystko lśni na tip top. Zerknijcie na ich stronę, mają bardzo dobre ceny.

Re: alpinistyczne mycie okien?

: 19 lis 2020, 15:41
autor: koleś
Z tego to wiem, osoby zajmujące się myciem okien dodatkowo myślą o tym, żeby zajmować się czymś takim jak naprawy elewacji , mycie jej, a nawet malowanie. Ogólnie pracownicy takich firm jak Rope Expert robią prawie wszystko, co można zaliczyć do prac wysokościowych.

Re: alpinistyczne mycie okien?

: 19 sty 2021, 9:59
autor: Anus83
Jeśli szukacie profesjonalistów od czyszczenia na przykład rynien, to warto wybrać tych specjalistów https://inmago.pl/czyszczenie-rynien/. Ponadto zajmują się także czyszczeniem elewacji, korzystając przy tym z nowoczesnych technologii. Skutecznie, niedrogo i terminowo.