alpinistyczne mycie okien?

Awatar użytkownika
maksik
Posty: 52
Rejestracja: 03 sty 2020, 16:09

alpinistyczne mycie okien?

Post autor: maksik »

Czy wie ktoś może z jakimi kosztami może wiązać się alpinistyczne mycie okien? I czy jest jakaś firma w Warszawie, która takimi usługami się zajmuje?
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: alpinistyczne mycie okien?

Post autor: lidia »

Też chętnie się dowiem
Awatar użytkownika
zwariowanababcia
Posty: 61
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:06

Re: alpinistyczne mycie okien?

Post autor: zwariowanababcia »

Rzeczą fundamentalną jest estetyczny wygląd naszego domu. Czysta i zadbana elewacja sprawie pozytywne wrażenia, jednak aby tak było trzeba o nią dbać i poddawać regularnym pracom konserwacyjnym. Do jednej z takich prac zaliczyć można czyszczenie elewacji. Metoda jest kwestią wtórną i zależną od konkretnego przypadku, gdzie mamy do wyboru ciśnieniowe czyszczenie (wodą, parą wodną), suchym lodem lub piaskowanie. Po zakończeniu całego procesu oczywiście warto utrwalić uzyskany efekt poprzez zastosowanie specjalnych preparatów do impregnacji które pomogą utrzymać wspomniany efekt przez dłuższy czas, bez potrzeby ponownego mycia fasady budynku.
zośka

Re: alpinistyczne mycie okien?

Post autor: zośka »

Jeśli chodzi o mycie okien na wysokości , to nie ma lepszej firmy od tego typu zadań niż Tomar - Cleaning. Zlecam im mycie okien w swoim biurze i zawsze wszystko lśni na tip top. Zerknijcie na ich stronę, mają bardzo dobre ceny.
koleś

Re: alpinistyczne mycie okien?

Post autor: koleś »

Z tego to wiem, osoby zajmujące się myciem okien dodatkowo myślą o tym, żeby zajmować się czymś takim jak naprawy elewacji , mycie jej, a nawet malowanie. Ogólnie pracownicy takich firm jak Rope Expert robią prawie wszystko, co można zaliczyć do prac wysokościowych.
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: alpinistyczne mycie okien?

Post autor: Anus83 »

Jeśli szukacie profesjonalistów od czyszczenia na przykład rynien, to warto wybrać tych specjalistów https://inmago.pl/czyszczenie-rynien/. Ponadto zajmują się także czyszczeniem elewacji, korzystając przy tym z nowoczesnych technologii. Skutecznie, niedrogo i terminowo.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: alpinistyczne mycie okien?

Post autor: Kaja »

Z pewnością tego typu usługi muszą być wykonane przez profesjonalistów, którzy mają w tym doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt. Tutaj: https://steigerteam.pl/jakie-prace-wyso ... na-slasku/ można dowiedzieć się więcej na temat doświadczenia firmy Steiger Team, w tym to, jakich zadań się podejmują. Jeżeli szuka się prac alpinistycznych na Śląsku, może być to jedna z opcji.
ODPOWIEDZ