Strona 1 z 1

rozwód

: 16 mar 2020, 20:27
autor: Lukrecjaa
Miałam piękne zycie lecz co piękne szybko się kończy i moje sielankowe życie zamieniło się w piekło, chcę wziać rozwód kościelny i zastanawiam się czy mam jakieś szanse? czytałam na stronie http://adwokatkoscielny.pl że to możliwe i nie zawsze trudne, czy ktoś z was może przeszedł przez taki typ rozwodu i może mi coś podpowiedzieć?

Re: rozwód

: 19 maja 2020, 11:21
autor: Kaja
A co w przypadku, gdy małżeństwo ma wspólne mieszkanie? Co z taką nieruchomością, czy można ją sprzedać? O tym też powinno się pomyśleć, niezależnie od tego czy bierze się rozwód cywilny, czy kościelny, tutaj jest więcej o tym: https://superbudowlani.pl/sprzedaz-mies ... -zasadach/. Nawet wspólny dom to za mało, by scementować związek, a może być jeszcze dodatkowym źródłem konfliktów.

Re: rozwód

: 28 lip 2020, 20:24
autor: dekorator
Niestety rozwody się zdarzają i w sumie można zaobserwować delikatną tendencję wzrostową w tym sprawach. Ja jestem zdania, że bardzo fajnie o kwestii rozwodów zostało napisane w https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ i jeśli ktoś się interesuje jak przeprowadza się rozwód to zachęcam do lektury.

Re: rozwód

: 12 sie 2020, 8:22
autor: mart22
Podstawą jeśli chodzi o rozwód Białystok jest znalezienie idealnego i dopasowanego do potrzeb prawnika, który spełni wszystkie oczekiwania w nim powierzone. Dlatego też zajrzyj na stronę https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/ gdzie znajdziesz wszystkie wymagane kwestie i poznasz prawo rodzinne od zupełnie innej strony.

Re: rozwód

: 08 wrz 2020, 23:20
autor: pati
Jeśli rozwód okaże się jedynym wyjściem to zdecydowanie lepiej z adwokatem moim zdaniem. Zawsze pewność, że wszystkie kwestie będą dopilnowane. Tym bardziej jak są dzieci. W Szczecinie kancelaria adwokacka Węgłowski posiada bardzo duże doświadczenie w takich sprawach. Zawsze starają się o jak najlepsze rozwiązania dla klienta, którego sprawę prowadzą. Sama korzystałam z ich usług.

Re: rozwód

: 09 wrz 2020, 14:27
autor: oins
Mój rozwód był bardzo szybki i bezproblemowy, a to wszystko tylko dzięki adwokatowi, który zajął się moją sprawą i mnie reprezentował. Skorzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej i dr Kingi Karsten z Krakowa https://www.karsten.pl/specjalizacje/rozwod. Ona jest w pełni profesjonalna, jest skrupulatna, zna się na tym co robi i to widać po tym jak zachowywała się na sali sądowej. To rzetelny adwokat, polecam serdecznie.

Re: rozwód

: 12 wrz 2020, 8:12
autor: damian222
Za nie długo będę brał rozwód.Już dzisiaj podjąłem decyzje że na pewno skorzystam z bardzo dobrego prawnika https://kancelariabutny.pl/porady-prawn ... dy-gdynia/ .

hawera

Re: rozwód

: 31 sie 2021, 13:31
autor: kasiakowa06
Lukrecjaa pisze: ↑16 mar 2020, 20:27 Miałam piękne zycie lecz co piękne szybko się kończy i moje sielankowe życie zamieniło się w piekło, chcę wziać rozwód kościelny i zastanawiam się czy mam jakieś szanse? czytałam na stronie adwokatkoscielny.pl że to możliwe i nie zawsze trudne, czy ktoś z was może przeszedł przez taki typ rozwodu i może mi coś podpowiedzieć?
Prawo kościelne to w Polce chyba trudny temat? ;) Generalnie przy rozwodzie szukałabym pomocy u świeckiego prawnika takiego jak mec. Klimkowski - https://klimkowski-kancelaria.pl/220/rozwody-lodz
Obrazek

Re: rozwód

: 19 maja 2022, 14:31
autor: Gala
Rozwód to zawsze trudny czas i ważne by wszelkimi aspektami prawnymi zajął się doświadczony prawnik, tak by nie trzeba o tym zbyt wiele myśleć. Mój rozwód prowadziła pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Zajęła się wszystkimi sprawami kompleksowo i profesjonalnie. Wykazała też dużo empatii - co było również dla mnie bardzo ważne.. Pani mecenas oferuje usługi prawne, które wykonuje z zachowaniem najwyższej staranności i poszanowaniem zasad etyki adwokackiej.