rozwód

Awatar użytkownika
Lukrecjaa
Posty: 11
Rejestracja: 15 sty 2020, 18:39

rozwód

Post autor: Lukrecjaa »

Miałam piękne zycie lecz co piękne szybko się kończy i moje sielankowe życie zamieniło się w piekło, chcę wziać rozwód kościelny i zastanawiam się czy mam jakieś szanse? czytałam na stronie http://adwokatkoscielny.pl że to możliwe i nie zawsze trudne, czy ktoś z was może przeszedł przez taki typ rozwodu i może mi coś podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: rozwód

Post autor: Kaja »

A co w przypadku, gdy małżeństwo ma wspólne mieszkanie? Co z taką nieruchomością, czy można ją sprzedać? O tym też powinno się pomyśleć, niezależnie od tego czy bierze się rozwód cywilny, czy kościelny, tutaj jest więcej o tym: https://superbudowlani.pl/sprzedaz-mies ... -zasadach/. Nawet wspólny dom to za mało, by scementować związek, a może być jeszcze dodatkowym źródłem konfliktów.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: rozwód

Post autor: dekorator »

Niestety rozwody się zdarzają i w sumie można zaobserwować delikatną tendencję wzrostową w tym sprawach. Ja jestem zdania, że bardzo fajnie o kwestii rozwodów zostało napisane w https://prawoprosto.pl/jak-przeprowadzic-rozwod/ i jeśli ktoś się interesuje jak przeprowadza się rozwód to zachęcam do lektury.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: rozwód

Post autor: mart22 »

Podstawą jeśli chodzi o rozwód Białystok jest znalezienie idealnego i dopasowanego do potrzeb prawnika, który spełni wszystkie oczekiwania w nim powierzone. Dlatego też zajrzyj na stronę https://kancelariaprobono.pl/prawo-rodzinne-bialystok/ gdzie znajdziesz wszystkie wymagane kwestie i poznasz prawo rodzinne od zupełnie innej strony.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: rozwód

Post autor: pati »

Jeśli rozwód okaże się jedynym wyjściem to zdecydowanie lepiej z adwokatem moim zdaniem. Zawsze pewność, że wszystkie kwestie będą dopilnowane. Tym bardziej jak są dzieci. W Szczecinie kancelaria adwokacka Węgłowski posiada bardzo duże doświadczenie w takich sprawach. Zawsze starają się o jak najlepsze rozwiązania dla klienta, którego sprawę prowadzą. Sama korzystałam z ich usług.
Awatar użytkownika
oins
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:20

Re: rozwód

Post autor: oins »

Mój rozwód był bardzo szybki i bezproblemowy, a to wszystko tylko dzięki adwokatowi, który zajął się moją sprawą i mnie reprezentował. Skorzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej i dr Kingi Karsten z Krakowa https://www.karsten.pl/specjalizacje/rozwod. Ona jest w pełni profesjonalna, jest skrupulatna, zna się na tym co robi i to widać po tym jak zachowywała się na sali sądowej. To rzetelny adwokat, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
damian222
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2020, 12:11

Re: rozwód

Post autor: damian222 »

Za nie długo będę brał rozwód.Już dzisiaj podjąłem decyzje że na pewno skorzystam z bardzo dobrego prawnika https://kancelariabutny.pl/porady-prawn ... dy-gdynia/ .
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: rozwód

Post autor: kasiakowa06 »

Lukrecjaa pisze: ↑16 mar 2020, 20:27 Miałam piękne zycie lecz co piękne szybko się kończy i moje sielankowe życie zamieniło się w piekło, chcę wziać rozwód kościelny i zastanawiam się czy mam jakieś szanse? czytałam na stronie adwokatkoscielny.pl że to możliwe i nie zawsze trudne, czy ktoś z was może przeszedł przez taki typ rozwodu i może mi coś podpowiedzieć?
Prawo kościelne to w Polce chyba trudny temat? ;) Generalnie przy rozwodzie szukałabym pomocy u świeckiego prawnika takiego jak mec. Klimkowski - https://klimkowski-kancelaria.pl/220/rozwody-lodz
Obrazek
Gala

Re: rozwód

Post autor: Gala »

Rozwód to zawsze trudny czas i ważne by wszelkimi aspektami prawnymi zajął się doświadczony prawnik, tak by nie trzeba o tym zbyt wiele myśleć. Mój rozwód prowadziła pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Zajęła się wszystkimi sprawami kompleksowo i profesjonalnie. Wykazała też dużo empatii - co było również dla mnie bardzo ważne.. Pani mecenas oferuje usługi prawne, które wykonuje z zachowaniem najwyższej staranności i poszanowaniem zasad etyki adwokackiej.
andromeda

Re: rozwód

Post autor: andromeda »

Moim zdaniem podstawą, o jaką należy zadbać, podejmując decyzję o rozwodzie, jest dobry prawnik. Nawet jeśli wydaje Ci się, że jesteście z partnerem dogadani w wielu kwestiach. Uświadomiła mi to moja siostra, która miała się rozwieść szybko i bez problemu, a wyszło, jak wyszło. Ona korzystała z usług Kancelarii Adwokackiej Wojas Pawlak. Od razu jej pomogli. Siostra nie pomyślałaby o wielu kwestiach niestety, gdyby rozwodziła się bez prawnika.
Gość

Re: rozwód

Post autor: Gość »

Na https://adwokatmariajanik.pl/prawnik-ro ... adowicach/ znajdują się informacje o usługach rozwodowych świadczonych przez adwokat Marię Janik. Jeśli szukasz takich informacji możesz tam rzucić okiem :)
Goniec

Re: rozwód

Post autor: Goniec »

Brak wzajemnego wsparcia i zrozumienia w związku może prowadzić do jego rozpadu. Kiedy partnerzy nie czują się wspierani i rozumiani, mogą poczuć się osamotnieni i niedocenieni. Więcej informacji na ten temat znajduje się tutaj https://www.damosfera.pl/z-jakich-powod ... ac-rozwod/ i wsparcie i zrozumienie są kluczowe dla trwałej relacji.
ODPOWIEDZ