Strona 1 z 1

Zakład pogrzebowy

: 05 mar 2020, 16:55
autor: Archi1
Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego to powinieneś sie zgłosić do http://jozefgorecki.pl/ . Zobacz tylko jaką mają bogatą ofertę. po za tym, warto w takich momentach iść do profesjonalistów, którzy będą mieli w sobie trochę empatii i będą w stanie nam pomóc

Re: Zakład pogrzebowy

: 04 cze 2020, 8:36
autor: frea
Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednim zakładem pogrzebowym. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy https://pogrzeby-dudek.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli zależy wam na profesjonalnie przeprowadzonej ceremonii pogrzebowej to powinniście się z nimi skontaktować.

Re: Zakład pogrzebowy

: 08 cze 2020, 11:00
autor: kruger
Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Elbląga, które rozglądają się za odpowiednim zakładem pogrzebowym polecam zgłosić się do https://charonelblag.pl/ Jest to sprawdzona firma z usług, której sam niedawno korzystałem.

Re: Zakład pogrzebowy

: 16 cze 2020, 12:01
autor: Kerbal
W Warszawie polecam Zakład Pogrzebowy Wrocławscy https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/ofer ... pogrzebowe . Są bardzo profesjonalni i w znacznym stopniu pomagają w organizacji pogrzebu odciążając w tym zakresie najbliższych osoby zmarłej. W rodzinie korzystamy wyłącznie z ich usług i jesteśmy z ich świadczenia bardzo zadowoleni.

Re: Zakład pogrzebowy

: 21 cze 2020, 8:13
autor: milagros
W takich trudnych momentach, to naprawdę przyda się konkretnych dom pogrzebowy warszawa ochota, który zapewni pełne wsparcie przy przygotowaniach do pogrzebu. Dlatego warto rozglądnąć się w swojej okolicy, poczytać opinie czy też popytać znajomych na temat danego zakładu pogrzebowego.

Re: Zakład pogrzebowy

: 01 mar 2021, 18:55
autor: babqa
My korzystaliśmy z usług zakładu usług pogrzebowych Piotra i Gabrieli Bączyk https://firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi/ oni oferują kompleksową obsługę pogrzebów w dwóch punktach: w Sosnowcu jako Zakład Pogrzebowy „Fenisk” i w Katowicach jako Zakład Pogrzebowy „Piotr”. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, znają się na tym, co robią, są rzetelni, terminowi i kompetentni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.

Re: Zakład pogrzebowy

: 25 lip 2021, 12:56
autor: KaśkaŚ
Przekonałam się że na śmierć bliskiej osoby nie da się nigdy przygotować. Dlatego pomoc tego zakładu pogrzebowego tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ była bezcenna. Pomagali nam na każdym kroku od załatwienia dokumentów, po przygotowanie uroczystości pogrzebowych.

Re: Zakład pogrzebowy

: 12 sie 2021, 9:38
autor: kaśka2778
Archi1 pisze: ↑05 mar 2020, 16:55 Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego to powinieneś sie zgłosić do http://jozefgorecki.pl/ . Zobacz tylko jaką mają bogatą ofertę. po za tym, warto w takich momentach iść do profesjonalistów, którzy będą mieli w sobie trochę empatii i będą w stanie nam pomóc
Czy masz konkretne namiary?
-
Agencja eventowa