Zakład pogrzebowy

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Zakład pogrzebowy

Post autor: Archi1 »

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego to powinieneś sie zgłosić do http://jozefgorecki.pl/ . Zobacz tylko jaką mają bogatą ofertę. po za tym, warto w takich momentach iść do profesjonalistów, którzy będą mieli w sobie trochę empatii i będą w stanie nam pomóc
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: frea »

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednim zakładem pogrzebowym. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy https://pogrzeby-dudek.pl/ i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli zależy wam na profesjonalnie przeprowadzonej ceremonii pogrzebowej to powinniście się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: kruger »

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Elbląga, które rozglądają się za odpowiednim zakładem pogrzebowym polecam zgłosić się do https://charonelblag.pl/ Jest to sprawdzona firma z usług, której sam niedawno korzystałem.
Awatar użytkownika
Kerbal
Posty: 90
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:43

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: Kerbal »

W Warszawie polecam Zakład Pogrzebowy Wrocławscy https://www.pogrzeby-wroclawscy.pl/ofer ... pogrzebowe . Są bardzo profesjonalni i w znacznym stopniu pomagają w organizacji pogrzebu odciążając w tym zakresie najbliższych osoby zmarłej. W rodzinie korzystamy wyłącznie z ich usług i jesteśmy z ich świadczenia bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: milagros »

W takich trudnych momentach, to naprawdę przyda się konkretnych dom pogrzebowy warszawa ochota, który zapewni pełne wsparcie przy przygotowaniach do pogrzebu. Dlatego warto rozglądnąć się w swojej okolicy, poczytać opinie czy też popytać znajomych na temat danego zakładu pogrzebowego.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: babqa »

My korzystaliśmy z usług zakładu usług pogrzebowych Piotra i Gabrieli Bączyk https://firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi/ oni oferują kompleksową obsługę pogrzebów w dwóch punktach: w Sosnowcu jako Zakład Pogrzebowy „Fenisk” i w Katowicach jako Zakład Pogrzebowy „Piotr”. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, znają się na tym, co robią, są rzetelni, terminowi i kompetentni, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
KaśkaŚ

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: KaśkaŚ »

Przekonałam się że na śmierć bliskiej osoby nie da się nigdy przygotować. Dlatego pomoc tego zakładu pogrzebowego tu https://www.elizjum-warszawa.pl/ była bezcenna. Pomagali nam na każdym kroku od załatwienia dokumentów, po przygotowanie uroczystości pogrzebowych.
kaśka2778

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: kaśka2778 »

Archi1 pisze: ↑05 mar 2020, 16:55 Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego to powinieneś sie zgłosić do http://jozefgorecki.pl/ . Zobacz tylko jaką mają bogatą ofertę. po za tym, warto w takich momentach iść do profesjonalistów, którzy będą mieli w sobie trochę empatii i będą w stanie nam pomóc
Czy masz konkretne namiary?
-
Agencja eventowa
ODPOWIEDZ