Strona 1 z 1

Gaśnica do zastosowań domowych

: 24 mar 2019, 11:08
autor: p45
Potrzebuję zakupić gaśnicę, taką do zastosowań domowych. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze? Taka, aby była w stanie sprawnie zdławić źródło ognia.

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

: 25 mar 2019, 14:08
autor: dron
Na rynku jest dosyć duży wybór tego rodzaju gaśnic. Dostępne są zarówno małe rzędu 1 czy 2 kg. Dostępne są też i te większe rzędu 8 kg, 10 kg a nawet jeszcze większe.
Najlepiej rozejrzeć się na portalach ogłoszeniowych i w innych tego typu miejscach. Ewentualnie sprawdzić bez pośrednictwa powyższych, tylko od razu kierować się do sklepów internetowych. A wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży.
Proponuję sprawdzić np tutaj: https://www.egsystem-sklep.pl - tutaj mają duży wybór gaśnic.

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

: 28 mar 2019, 11:55
autor: kostka9
nie posiadam takiej, ale to dobry pomysł;

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

: 25 paź 2020, 15:45
autor: anton
moze znacie jakies sklepy online z gaśnicami?

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

: 26 lis 2020, 19:15
autor: ginamó
Nie można oszczedzać na jakości gaśnic - w końcu chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego osobiście zdecydowałem się na wykorzystanie tych, które w ofercie posiadali https://sklep.fireshop.pl/ . Może i w Twoim domy się spiszą?

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

: 23 kwie 2021, 21:02
autor: MichałPL
Bardzo dobra decyzja. Wiele osób zapomina o tym, by mieć w domu sprawną i ważną gaśnicę. Ja zamówiłem niedawno gaśnicę proszkową ze sklepu https://www.gaspozbis.pl. Dysponują szerokim wyborem sprzętu przeciwpożarowego, atrakcyjnymi cenami oraz pomocną obsługą klienta.

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

: 13 maja 2021, 10:25
autor: ogól
W domu sprawdzi się gaśnica co2 śniegowa z uwagi na nie pozostawienia śladu na gaszonych przedmiotach. Gaśnica co2 jest droższa od proszkowej ale dłużej działa i jest tak samo skuteczna więc polecam. Są też spray gaśnicze, ich zasada działania jest taka sam natomiast nie są certyfikowane prze to są też tańsze.