Gaśnica do zastosowań domowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: p45 »

Potrzebuję zakupić gaśnicę, taką do zastosowań domowych. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze? Taka, aby była w stanie sprawnie zdławić źródło ognia.
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: dron »

Na rynku jest dosyć duży wybór tego rodzaju gaśnic. Dostępne są zarówno małe rzędu 1 czy 2 kg. Dostępne są też i te większe rzędu 8 kg, 10 kg a nawet jeszcze większe.
Najlepiej rozejrzeć się na portalach ogłoszeniowych i w innych tego typu miejscach. Ewentualnie sprawdzić bez pośrednictwa powyższych, tylko od razu kierować się do sklepów internetowych. A wybór z tego zakresu jest stosunkowo duży.
Proponuję sprawdzić np tutaj: https://www.egsystem-sklep.pl - tutaj mają duży wybór gaśnic.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2019, 14:33 przez dron, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: kostka9 »

nie posiadam takiej, ale to dobry pomysł;
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: anton »

moze znacie jakies sklepy online z gaśnicami?
ginamó

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: ginamó »

Nie można oszczedzać na jakości gaśnic - w końcu chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego osobiście zdecydowałem się na wykorzystanie tych, które w ofercie posiadali https://sklep.fireshop.pl/ . Może i w Twoim domy się spiszą?
MichałPL

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: MichałPL »

Bardzo dobra decyzja. Wiele osób zapomina o tym, by mieć w domu sprawną i ważną gaśnicę. Ja zamówiłem niedawno gaśnicę proszkową ze sklepu https://www.gaspozbis.pl. Dysponują szerokim wyborem sprzętu przeciwpożarowego, atrakcyjnymi cenami oraz pomocną obsługą klienta.
ogól

Re: Gaśnica do zastosowań domowych

Post autor: ogól »

W domu sprawdzi się gaśnica co2 śniegowa z uwagi na nie pozostawienia śladu na gaszonych przedmiotach. Gaśnica co2 jest droższa od proszkowej ale dłużej działa i jest tak samo skuteczna więc polecam. Są też spray gaśnicze, ich zasada działania jest taka sam natomiast nie są certyfikowane prze to są też tańsze.
ODPOWIEDZ