Strona 1 z 1

Polecane książki

: 27 lut 2020, 22:01
autor: SebastianMM
Czy sprawdzaliście już książkę https://musashi.com.pl/ jeśli nie, to zdecydowanie polecam ponieważ wypada naprawdę interesująco jeśli chodzi o treść, mądrości oraz wskazówki do postępowania w swoim życiu i rozwiązywaniu kłopotów. Zajrzyjcie na stronę i może ona również pozytywnie Was co do tej pozycji przekona.

Re: Polecane książki

: 28 lut 2020, 10:18
autor: margiel
Nie mam tyle czasu na czytanie ile miałem kiedyś ale i tak staram się przeczytać przynajmniej jedną ksiażke tygodniowo. Aktualnie czytam "Potęgę Podświadomości" Murphy'ego. Potem mam zamiar zabrać się za "Potęgę Teraźniejszości" E. Tolle i "Moc Pozytywnego Myślenia" N.V. Peale. Następne są książki Marka. Miałem równiez przyjemność odkryć dobra platforme ksiązkowa, mianowicie Skupszop https://skupszop.pl/ NIe wiem czy znacie ale jest możliwosć kupienia sobie na niej książek nowych ale i uzywanych. Można też odsprzedać swoje.

Re: Polecane książki

: 27 maja 2020, 17:22
autor: asmaki
Teraz niestety czytam coraz mniej. Fajny był okres zamknięcia bo miałam czas nadrobić wiele tytułów. Ostatni który przeczytałam to był "Nowa tożsamość" https://www.taniaksiazka.pl/nowa-tozsam ... 49805.html. Aktualnie niestety nie mam czasu przeczytać nic innego.

Re: Polecane książki

: 29 lip 2020, 18:12
autor: lawenda
Ja najczęściej czytam Biblię. Mam też księgę psalmów. Poza tym, często zaglądam też na stronę mojej parafii http://wysokikosciol.pl/ gdzie co rusz pojawiają się nowe publikacje na temat życia kościoła i nie tylko.

Re: Polecane książki

: 06 sie 2020, 17:20
autor: Didi34
Uwielbiam czytać, ale z uwagi na to, że sporo podróżuję, to przerzuciłam się na ebooki - https://www.ibuk.pl/eksiazki.html Są one znacznie wygodniejsze, bo nie zajmują miejsca w bagażu ani nie ciążą. A czyta się tak samo przyjemnie jak zwykłe książki i można bez problemu cieszyć się lekturą w wolnych chwilach.

Re: Polecane książki

: 21 wrz 2020, 10:07
autor: lanza
Mogę polecić wszystkim takie https://zwierciadlo.pl/sklep poradniki, fajnie się je czyta, są optymistyczne a więc idealne na czas pandemii no i warto też wiedzieć jak zadbać o siebie i o swoje zdrowie a w takich książkach jest masa takich porad

Re: Polecane książki

: 25 wrz 2020, 9:10
autor: lawenda
A jaka tematyka was interesuje? Jeśli książki związane z życiem kościoła, to mogę wam polecić sporo publikacji. Ciekawą stroną jest także https://krknews.pl/tag/skch-im-ks-piotra-skargi/ gdzie znajdziecie artykuły. Nie wiem jak jest u was, ale mnie na przykład ten temat bardzo interesuje i intryguje.

Re: Polecane książki

: 25 wrz 2020, 9:35
autor: Bogdanek2011
Mnie od zawsze interesowały książki z zakresu fantastyki jak Władca Pierścieni itp. :)