Polecane książki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Polecane książki

Post autor: SebastianMM »

Czy sprawdzaliście już książkę https://musashi.com.pl/ jeśli nie, to zdecydowanie polecam ponieważ wypada naprawdę interesująco jeśli chodzi o treść, mądrości oraz wskazówki do postępowania w swoim życiu i rozwiązywaniu kłopotów. Zajrzyjcie na stronę i może ona również pozytywnie Was co do tej pozycji przekona.
margiel
Posty: 106
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Re: Polecane książki

Post autor: margiel »

Nie mam tyle czasu na czytanie ile miałem kiedyś ale i tak staram się przeczytać przynajmniej jedną ksiażke tygodniowo. Aktualnie czytam "Potęgę Podświadomości" Murphy'ego. Potem mam zamiar zabrać się za "Potęgę Teraźniejszości" E. Tolle i "Moc Pozytywnego Myślenia" N.V. Peale. Następne są książki Marka. Miałem równiez przyjemność odkryć dobra platforme ksiązkowa, mianowicie Skupszop https://skupszop.pl/ NIe wiem czy znacie ale jest możliwosć kupienia sobie na niej książek nowych ale i uzywanych. Można też odsprzedać swoje.
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: Polecane książki

Post autor: asmaki »

Teraz niestety czytam coraz mniej. Fajny był okres zamknięcia bo miałam czas nadrobić wiele tytułów. Ostatni który przeczytałam to był "Nowa tożsamość" https://www.taniaksiazka.pl/nowa-tozsam ... 49805.html. Aktualnie niestety nie mam czasu przeczytać nic innego.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Polecane książki

Post autor: lawenda »

Ja najczęściej czytam Biblię. Mam też księgę psalmów. Poza tym, często zaglądam też na stronę mojej parafii http://wysokikosciol.pl/ gdzie co rusz pojawiają się nowe publikacje na temat życia kościoła i nie tylko.
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: Polecane książki

Post autor: Didi34 »

Uwielbiam czytać, ale z uwagi na to, że sporo podróżuję, to przerzuciłam się na ebooki - https://www.ibuk.pl/eksiazki.html Są one znacznie wygodniejsze, bo nie zajmują miejsca w bagażu ani nie ciążą. A czyta się tak samo przyjemnie jak zwykłe książki i można bez problemu cieszyć się lekturą w wolnych chwilach.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Polecane książki

Post autor: lanza »

Mogę polecić wszystkim takie https://zwierciadlo.pl/sklep poradniki, fajnie się je czyta, są optymistyczne a więc idealne na czas pandemii no i warto też wiedzieć jak zadbać o siebie i o swoje zdrowie a w takich książkach jest masa takich porad
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 315
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Polecane książki

Post autor: lawenda »

A jaka tematyka was interesuje? Jeśli książki związane z życiem kościoła, to mogę wam polecić sporo publikacji. Ciekawą stroną jest także https://krknews.pl/tag/skch-im-ks-piotra-skargi/ gdzie znajdziecie artykuły. Nie wiem jak jest u was, ale mnie na przykład ten temat bardzo interesuje i intryguje.
Bogdanek2011

Re: Polecane książki

Post autor: Bogdanek2011 »

Mnie od zawsze interesowały książki z zakresu fantastyki jak Władca Pierścieni itp. :)
ODPOWIEDZ